Rodzinny Turniej Gobbletów

Rodzinny Turniej Gobbletów

Komitet Ochrony Praw Dziecka razem z Wydawnictwem FoxGames zapraszają na spotkanie edukacyjne połączone z rodzinnym turniejem Gobbletów.

 graf turniej gobbletów 3

 Już 24 czerwca (sobota) o godzinie 11.30 w Hulakula odbędzie się spotkanie edukacyjne połączone z rodzinnym turniejem Gobbletów. Wśród atrakcji niedzielnego pikniku przewidziano m.in. spotkania ze specjalnymi gośćmi: Dorotą Zawadzką i Jarosławem Boberkiem. Wyjątkowi goście podzielą się opowieściami o swoim dzieciństwie, zdradzą własne sposoby spędzania wolnego czasu z rodziną i opowiedzą o ulubionych grach planszowych.

W czasie spotkania rodzice będą mieli także szczególną okazję porozmawiać z psychologiem Dorotą Zawadzką na temat wartość spędzania wolnego czasu przy grach planszowych, wpływie planszówek na rozwój emocji i umiejętności społecznych dziecka.

Zarówno młodsi uczestnicy, jak i ci nieco starsi, będą mogli sprawdzić swoje siły w Turnieju Gobbletów. Gobblety to planszowa gra strategiczna nawiązująca do znanej wszystkim gry w kółko i krzyżyk, ale wymaga większej koncentracji i sprytu. Dla zwycięzców rozgrywek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W programie dla dzieci miedzy innymi:  kącik malucha, twórcze animacje, zabawy ruchowe (plac zabaw, trampolina), malowanie buziek.

Organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi, ale nie tylko, bo gry planszowe są rozrywką dla osób w każdym wieku. Wstęp i udział we wszystkich atrakcjach w trakcie pikniku jest bezpłatny, liczba miejsc nieograniczona.

 

Powrót