Akcja trwa!

Akcja trwa!

Do końca października przy zakupie masełka The Body Shop możecie wesprzeć nasze działania! Więcej informacji poniżej.

TBS_Lip_Butter_Orig_label_V2_INFLBPJ001
TWOJE USTA TWÓJ GŁOS TWÓJ WYBÓR

Otwórz swoje serce!
Bądź aktywistką dzięki maśle do ust The Body Shop!

Fundacja The Body Shop od 1989 roku wspiera organizacje charytatywne. Rok temu The Body Shop wprowadził intensywnie nawilżające masło do ust o zapachu egzotycznego smoczego owocu (dragon fruit), którego sprzedaż wsparła lokalne projekty polskich fundacji. Akcja okazała się sukcesem i jest kontynuowana.

W tym roku The Body Shop angażuje się w pomoc dzieciom, będzie wspierał programy ochrony drzew oraz ratowania i adopcji zwierząt. Wybrał trzy polskie organizacje: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Klub Gaja oraz Fundację Azylu Pod Psim Aniołem, którym przekaże 100% zysków ze sprzedaży masełka Dragon Fruit. Akcja rozpoczyna się 20 września i trwać będzie do końca października 2013.

Każdy klient kupujący masełko do ust o zapachu smoczego owocu, będzie mógł wybrać cel, który chce wesprzeć.
The Body Shop produkuje swoje produkty z szacunkiem dla człowieka i naszej planety, zachęcając jednocześnie ludzi na całym świecie, aby otworzyli swe serca na ważne sprawy, które wymagają pomocy. Bo piękno płynie z serca – Beauty with Heart.

Teraz każdy może pomóc! Trzy kroki do aktywizmu:

1.Kup

Kup cudowne masełko do ust o zapachu smoczego owocu, które sprawi, że Twoje usta staną się nawilżone, wyjątkowo miękkie i gładkie, a także supersexy! Przy zakupie masełka otrzymasz żeton, przy pomocy którego wybierzesz jedną z trzech fundacji charytatywnych.

2.Dokonaj wyboru

W sklepach The Body Shop będą stały 3 pudełka do głosowania. Każde z nich będzie reprezentować jedną fundację. Otrzymany żeton należy umieścić w pudełku wybranej
fundacji. Wybór zależy od Ciebie!

3.Poczuj satysfakcję

Ty cieszysz się wspaniałymi ustami, a my liczymy głosy i wspieramy fundacje, bo nasze motto to Look Good, Feel Good, Do Good.

Więcej informacji:
Komitet Ochrony Praw Dziecka, Zespół PR i Pozyskiwania Środków. Telefon (22)6269421 lub 504190740, e-mali: marketing@kopd.pl

Powrót

Skip to content