Allegro partnerem Komitetu Ochrony Praw Dziecka w konkursie “Świat przyjazny dziecku”

Allegro partnerem Komitetu Ochrony Praw Dziecka w konkursie “Świat przyjazny dziecku”

Allegro, najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce, łączy siły z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, aby wspierać rodziców i opiekunów w wyborze przyjaznych dzieciom zabawek, miejsc i wydarzeń. Firma została właśnie partnerem konkursu “Świat przyjazny dziecku” i zaprasza zaprzyjaźnione marki oraz producentów zabawek do wzięcia udziału w plebiscycie. Nabór do konkursu potrwa do 12 grudnia br.
Allegro, które oferuje szeroki wybór zabawek i pomocy edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku, chętnie włącza się w tę inicjatywę, aby wspierać rodziców i opiekunów w wyborze produktów pozytywnie wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny, a także wrażliwość estetyczną dzieci. Platforma zaprasza także swoje partnerskie marki i producentów zabawek do przyłączenia się do konkursu. Poza możliwością zdobycia tytułu i dodatkową promocją na Allegro, wysyłając zgłoszenie przedsiębiorcy wspierają codzienną działalność Komitetu, w tym prowadzone poradnie psychologiczne i prawne, realizowane interwencje i działania edukacyjne w zakresie ochrony praw najmłodszych.Komitet Ochrony Praw Dziecka jest organizacją, która od 1981 roku prowadzi nieodpłatnie działania na rzecz dzieci. Konkurs “Świat przyjazny dziecku”  organizowany jest już 21. raz. To jeden z najdłużej realizowanych przez KOPD projekt, którego celem jest szczególne uhonorowanie wyjątkowych produktów, inicjatyw i miejsc dla dzieci.

Spośród zgłoszonych do 12 grudnia 2022 r. książek, gier, zabawek, zabaw a także miejsc i inicjatyw, jury konkursowe wybierze te, które ich zdaniem najbardziej zasługują na miano “przyjaznych dzieciom”. Członkowie Kapituły wybierając zwycięzców wezmą uwagę m.in. takie kryteria jak: pomysłowość, innowacyjność, bezpieczeństwo, korzyści dla dziecka czy dostosowanie produktu pod względem formy i treści do wieku dziecka. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na przełomie maja i czerwca przyszłego roku, a klienci Allegro na specjalnie przygotowanej stronie będą mogli zapoznać się z laureatami, znaleźć ich oferty na platformie oraz dowiedzieć więcej o tym, jak zabawa wpływa na rozwój dzieci.Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 12 grudnia 2022 r., wypełniając ankietę na stronie: www.swiatprzyjaznydziecku.pl lub wysyłając zgłoszenie na adres m.stachowiak@kopd.pl.Więcej informacji o konkursie i Komitecie dostępnych jest na stronach www.kopd.pl oraz www.swiatprzyjaznydziecku.pl.

Powrót

Skip to content