Z radością dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu „Bajkowe Czytanie z Gwiazdami” 28 marca w kawiarni Starbucks® Nowy Świat w Warszawie!
Wspaniali goście specjalni – Anna Czartoryska-Niemczycka oraz Marcin Perfuński – wprowadzili nas w magiczny świat baśni o emocjach, które poruszyły serca zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Dziękujemy również wszystkim, którzy skorzystali z okazji, aby porozmawiać z ekspertami z Komitetu Ochrony Praw Dziecka o prawach najmłodszych. To była cenna i inspirująca rozmowa, pełna wiedzy i troski o dobro dzieci.
Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, które łączyło radość z ważnymi tematami dotyczącymi praw dzieci i rodzicielstwa.
#BajkoweCzytanie #Starbucks #Warszawa #Rodzina #PrawaDziecka #KOPD #Rodzice #Bajki #SpotkanieZGwiazdami