Baw się i pomagaj! Charytatywna aukcje gry w kręgle z kulomiotem Tomaszem Majewskim i aktorem Krzysztofem Wieszczkiem na rzecz KOPD

Baw się i pomagaj! Charytatywna aukcje gry w kręgle z kulomiotem Tomaszem Majewskim i aktorem Krzysztofem Wieszczkiem na rzecz KOPD

 Na Allegro można wylicytować godzinną grę w kręgle z kulomiotem Tomaszem Majewskim oraz aktorem Krzysztofem Wieszczkiem.
Dochód z obu aukcji zostanie przekazany na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

https://allegro.pl/oferta/kregle-charytatywnie-z-tomaszem-majewskim-8340337678
https://allegro.pl/oferta/kregle-charytatywnie-z-krzysztofem-wieszczkiem-8356379693

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta podwoi wylicytowaną kwotę!

 W serwisie internetowym Allego.pl pod adresem https://allegro.pl/oferta/kregle-charytatywnie-z-tomaszem-majewskim-8340337678 trwa licytacja godzinnej gry w kręgle z kulomiotem Tomaszem Majewskim.
A pod adresem: https://allegro.pl/oferta/kregle-charytatywnie-z-krzysztofem-wieszczkiem-8356379693
można wylicytować grę w kręgle z aktorem Krzysztofem Wieszczkiem.

Na tor można zaprosić trzech znajomych i wspólnie zagrać w kręgle z mistrzem w pchnięciu kulą lub aktorem i triathlonistą! Rozgrywki odbędą się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta przy ul. Jagiellońskiej 82b w Warszawie w sierpniu b.r., w terminie dogodnym dla obu stron – ustalonym po zakończeniu aukcji. Całkowita kwota uzyskana z licytacji zostanie przekazana na działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka, a Hulakula podwoi wylicytowaną sumę.

Tomasz Majewski jest dwukrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich, mistrzem Europy, medalistą mistrzostw świata oraz wielokrotnym mistrzem Polski, w życiu prywatnym miłośnikiem koszykówki oraz literatury sci-fi.
Krzysztof Wieszczek jest aktorem teatralnym i filmowym, szerokiej publiczności znanym m. in. z serialu Przyjaciółki i programu Taniec z Gwiazdami, w życiu prywatnym miłośnikiem sportu, przede wszystkim biegania.

Partnerem aukcji charytatywnej jest Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. metrów kwadratowych przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie www.hulakula.com.pl.

Informacje o Komitecie Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Misją KOPD jest pomoc tym, którzy sami nie mogą się ochronić – dzieciom. Aby robić to skutecznie organizujemy zbiórki publiczne i akcje CSR, kampanie społeczne, czy eventy – na czele z konkursem Świat Przyjazny Dziecku. Wszystko po to, by prowadzić konkretne szeroko zakrojone działania – od porad prawnych, przez diagnozy, terapię długo i krótkoterminową, mediacje, czy grupy wsparcia. Organizujemy również szkolenia i warsztaty dla osób zajmujących się zawodowo pomocą dziecku. 

Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl

Kontakt dla mediów:
Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
Manager ds. PR i Promocji KOPD
tel. 505 045 679 e-mail: m.stachowiak@kopd.pl

 

Powrót

Skip to content