Ciuch Ciuch-dla KOPD

Ciuch Ciuch-dla KOPD

The Earth Collection i KOPD

„CIUCH CIUCH”

za każdą sztukę ubrania, którą przyniesiecie do sklepu, ponieważ zwyczajnie znudziła się Wam i nie macie już dłużej ochoty jej nosić, lub dla jakichkolwiek innych powodów chcecie pozbyć się jej ze swojej szafy, otrzymacie od 5 do 20 % zniżki przy zakupie dowolnej rzeczy wybranej w sklepie The Earth Collection. Ubrania, które przyniesiecie, po odpowiednim przygotowaniu przekażemy osobom potrzebującym. Za przyniesienie:

– czapki, szalika, podkoszulki, „korali” – 5% zniżki na zakup w sklepie TEC

– koszuli, spodni, spódnicy, bluzki, bluzy, swetra – 10% – 15%
– marynarki, kurtki, płaszcza – 20%
Podczas Akcji Ciuch Ciuch będą zbierane pieniądze dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Za każde sprzedane w tym czasie ubranie przekażemy 5% jego ceny na cele statutowe KOPD. Akcja rusza 1 października i będzie trwała do końca tego roku.

Co roku setki ton ubrań ląduje na wysypiskach śmieci. Spędzając tam kolejne lata, rozkładają się wydzielając do środowiska niebezpieczne substancje, zanieczyszczają ziemię, wodę i powietrze. Wyprodukowanie natomiast nowej sztuki ubrania nierzadko łączy się z ciężką pracą biednych ludzi, również dzieci, no i niestety z kolejnymi zanieczyszczeniami…

Wielokrotnie pozbywamy się ubrań, które wciąż są w dobrym stanie i mogłyby służyć przez wiele kolejnych lat !

Ale kto z nas lubi ciągle chodzić w tych samych spodniach, koszuli, czy spódnicy?

Jeśli musisz wymienić swoją garderobę lub po prostu bardzo tego chcesz, zrób to w możliwie najbardziej przyjazny dla środowiska i ludzi w nim żyjących sposób!

Zapraszamy!
www.theearthcollection.pl

Powrót

Skip to content