Festiwal Literatury dla Dzieci – PATRONAT KOPD

Festiwal Literatury dla Dzieci – PATRONAT KOPD

Festiwal Literatury dla Dzieci, który w 2017 roku odbędzie się po raz czwarty. Wiosną odwiedzi Warszawę (16 – 21 maja), Gdańsk (30 maja – 3 czerwca) i Kraków (6 – 11 czerwca).

Tematy – motywy przewodnie Festiwalu Literatury dla Dzieci 2017 to: od kołyski (pasmo adresowane do dzieci w wieku do trzech lat), polska klasyka poetycka (a to nie tylko Brzechwa i Tuwim), oko na etno, historie i historyjki oraz nauka po godzinach.

Swój udział w Festiwalu Literatury dla Dzieci 2017 już potwierdziła szwedzka pisarka Åsa Lind, a także Grażyna Bąkiewicz, Joanna Fabicka, Barbara Gawryluk, Grzegorz Kasdepke, Andrzej Maleszka, Marcin Szczygielski, Adam Wajrak i Wojciech Widłak. Warsztaty plastyczne poprowadzą m.in. Ola Cieślak, Monika Hanulak i Tomasz Minkiewicz. A to dopiero początek.

Program Festiwalu Literatury dla Dzieci 2017 tworzyć będą również wieczorne czytanki, spektakle teatralne, gry miejskie oraz wystawy. Na wszystkie wydarzenie festiwalowe wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. A te ruszą w Światowym Dniu Książki, czyli 23 kwietnia. Wówczas zostanie również ogłoszony dokładny program wydarzeń.

Więcej informacji na stronie fldd.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/FestiwalLiteraturyDlaDzieci

 

logo_fldd_min

Powrót

Skip to content