Grupa dla rodziców

Grupa dla rodziców

Zapraszamy do udziału w grupie psychoedukacyjnej dla rodziców będących w sytuacji konfliktu okołorozwodowego

Grupa przeznaczona jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami  kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.
Program zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Zajęcia będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów
w następujących terminach:
23 i 24 sierpień w godz: 09.00 -17.00
30 i 31 sierpień w godz: 09.00 -17.00

Zainteresowanych prosimy o  kontakt telefoniczny z Panią Agatą Jarzyną lub Dianą Turowską w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

kontakt:  ( 0-22) 626-94-19 ; Komitet Ochrony Praw Dziecka; ul. Hoża 27a lok. 5, Warszawa ul. Hoża 27a lok 5, Warszawa.
Uwaga: Udział w grupie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.!

Powrót

Skip to content