Gwiazdy w Smyku

Gwiazdy w Smyku

Przedświąteczne czytanie bajek z gwiazdami 16 grudnia 2011 r. o godz. 13.00 w sklepie SMYK w Złotych Tarasach odbędzie się przedświąteczne spotkanie dla dzieci z rodzicami. Organizatorem akcji, mającej na celu wsparcie pokrzywdzonych dzieci, jest Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz sieć sklepów SMYK.

16 grudnia 2011 r. o godz. 13.00 w sklepie SMYK w Złotych Tarasach odbędzie się przedświąteczne spotkanie dla dzieci z rodzicami. Organizatorem akcji, mającej na celu wsparcie pokrzywdzonych dzieci, jest Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz sieć sklepów SMYK.

Komitet Ochrony Praw Dziecka zaprasza dzieci wraz z rodzicami do wspólnego czytania bajek, które odbędzie się w piątek, 16 grudnia br. o godzinie 13.00 w sklepie SMYK w Złotych Tarasach. W piękny, magiczny i tajemniczy świat książek wszystkich gości zabiorą – aktorka Renata Dancewicz oraz piosenkarka Joanna Dark. Wydarzenie promować będzie Wielką Zbiórkę Świąteczną, organizowaną po raz trzeci przez KOPD i sieć sklepów SMYK. Akcja potrwa do 31 stycznia 2012 r. Zebrane środki zostaną przeznaczone nadofinansowanie interwencji psychologicznych, jakie KOPD od 30 lat podejmuje prowadząc diagnozę i terapię dzieci dotkniętych przemocą.

„Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy kupując świąteczne prezenty dla swoich dzieci, nie zapominają o tych pokrzywdzonych, dla których Święta nie zawsze są czasem radosnym. Zachęcamy do wrzucania darowizn do skarbonek znajdujących się przy kasach sklepów SMYK. Od lat spotykamy się z życzliwością i hojnością ludzi. Mamy nadzieję, że i w tym roku zechcą Państwo nas wspomóc. Koszt przeprowadzenia pełnej interwencji psychologicznej jednego dziecka to 3000 PLN, dlatego nawet najmniejsza podarowana nam kwota pomaga Komitetowi Ochrony Praw Dziecka ocalić niejedno dzieciństwo” – mówi Magdalena Stachowiak, Szef Zespołu Projektów i PR KOPD.

Na wspólne czytanie w towarzystwie Gwiazd zapraszamy 16 grudnia 2011 r.do sklepu Smyk
w Złotych Tarasach przy ulicy Złotej 59 w Warszawie.

Zaczynamy o godzinie 13.00.

 

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest organizacją pożytku publicznego, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie ochrony praw dziecka oraz szeroko rozumianej pomocy rodzinom i opiekunom. Oferta KOPD jest adresowana przede wszystkim do rodzin i dzieci – ofiar przemocy emocjonalnej, fizycznej i seksualnej oraz zaniedbań i niewłaściwej opieki. KOPD działa na terenie Polski poprzez 23 oddziały. Więcej informacji na www.kopd.pl

 

SMYK to międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (EM&F). Obecnie sieć sklepów SMYK działa w Polsce, w Rosji, w Turcji, w Rumunii oraz Ukrainie. SMYK jest unikalną siecią sklepów, w której można znaleźć „wszystko dla Dziecka pod jednym dachem”. Sieć sklepów SMYK oferuje szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, Książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat. Tylko w sklepach SMYK dostępne są najwyższej jakości zabawki SMIKI oraz odzież i obuwie dziecięce COOL CLUB. Dodatkowe informacje o sieci SMYK: www.smykgroup.com

 

Kontakt dla prasy:

Magdalena Stachowiak

Szef Zespołu Projektów i PR KOPD

tel. (22) 626 94 21

e-mail: m.stachowiak@kopd.pl

 

Paulina Gadomska-Dzięcioł

Effective Public Relations

tel. (22) 822 07 52

e-mail: pgadomska@effectivepr.pl

Powrót

Skip to content