“Jestem z Ciebie dumny” weekendowy warsztat dla rodziców

“Jestem z Ciebie dumny” weekendowy warsztat dla rodziców

? Wielu rodziców zastanawia się, jak motywować własne dziecko, jak i co mówić, by chciało słuchać. Nagradzać, czy karać? Stawiać granice, dawać szlabany, wzdychać i wznosić oczy do nieba? A może poczekać, aż samo zrozumie? Co robić, gdy próbowaliśmy już wszystkiego?

A może by tak… spróbować pochwały?
Co to jest pochwała i „z czym to się je”?
Po co chwalić?
Jak chwalić, gdy samemu nie było się chwalonym?
I czy to w ogóle działa?
Sprawdź na własnej skórze!

Warsztat wywodzi się z podejścia pracy terapeutycznej skoncentrowanej na rozwiązaniach i bazującej na wydobywaniu zasobów człowieka, a nie na uwypuklaniu braków. Adresowany jest dla rodziców dzieci małych, większych, a nawet tych zupełnie dużych. Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się konstruktywnego wspierania dziecka poprzez chwalenie go i dostrzeganie jego mocnych stron w atmosferze poszanowania oraz wzajemnej akceptacji.

? Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, czyli będą służyły rozwojowi konkretnych, praktycznych umiejętności wychowawczych, potrzebnych w codziennym kontakcie z dzieckiem.

✍ Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:
– z p. Agatą Jarzyną a.jarzyna@kopd.pl
– lub z p. Joanną Fabicką (j.fabicka@kopd.pl)
lub telefoniczny: 22 626 94 19 w celu umówienia indywidualnej konsultacji, której odbycie jest niezbędnym warunkiem udziału w warsztacie.
Konsultacje mogą się odbywać także online.
Udział w warsztacie jest bezpłatny!
UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Powrót

Skip to content