Kamil Bednarek dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Kamil Bednarek dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD)
organizuje koncert na rzecz podopiecznych Komitetu, na którym zagra Kamil Bednarek wraz z zespołem. Całkowity dochód koncertu zostanie przekazany na rzecz KOPD.

na_strone_KOPD

 Koncert, którego gwiazdą będzie Kamil Bednarek, odbędzie się 25 lutego 2018r. o godzinie 17.00 w warszawskim lokalu Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta (ul. Jagiellońska 82 B).

Bilety w cenie 45 zł są do nabycia na stronie www.goingapp.pl oraz będą dostępne na miejscu, w dniu koncertu.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych KOPD.

Celem koncertu jest zebranie środków na dalszą, skuteczną pomoc dzieciom i ich podopiecznym. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi Przyjaciele- Artysta i jego menagment, firma LoanMe oraz Hulakula dołożyli wszelkich starań, aby koncert mógł zostać zrealizowany. Dla mnie szczególnie cenne jest także zaangażowanie konkretnych osób z firm: zwłaszcza LoanMe i Hulakula. Rozpoczęliśmy także współpracę z firmą Going, która sprzedaje bilety na naszą rzecz. Dziękujemy!”– powiedziała Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

To nasza kolejna wspólna akcja z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Bardzo się cieszę, że możemy skutecznie wspierać działania Komitetu, realizując jednocześnie naszą pasję do muzyki. Wspieranie podopiecznych KOPD daje ogromną satysfakcję całemu zespołowi Hulakula – podkreśla Bogumił George, prezes firmy BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Do Komitetu Ochrony Praw Dziecka każdego miesiąca trafia ponad 220 zgłoszeń
z prośbą o pomoc tylko od mieszkańców województwa mazowieckiego. Na terenie całej Polski oddziały terenowe KOPD otrzymują także wiele próśb o interwencję w sprawach dzieci. Każdej sprawie specjaliści KOPD poświęcają czas, starając się zapewnić efektywne wsparcie. Do tego potrzebne są kompleksowe działania takie jak, pomoc psychologa, mediatora i, jeśli to konieczne, seksuologa. Komitet prowadzi także długofalowe, strategiczne projekty edukacyjne, współpracuje z biznesem, organizując eventy, akcje – i również na ten cel potrzebne są środki.

Sam koncert poprowadzi Zygmut Chajzer. Partnerem wydarzenia jest instytucja finansowa LoanMe. Lokal udostępniła Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta. Patronat medialny objęła Eska, a wsparcia w zakresie sprzedaży biletów udziela Going.

Bilety do kupienia:  https://going.pl/kamil-bednarek-dla-kopd

Więcej informacji o wydarzeniu na:

https://www.facebook.com/events/157716831683709/

IMG_5234

cof

DONATORZY I PARTNERZY

Loanme

 

HK jpg

 

PATRONAT MEDIALNY

ESKA

WSPARCIE

GOING

Powrót

Skip to content