Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu.

Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu.

Chcesz się umówić na indywidualne spotkanie online z Beatą Tadlą, Mają Popielarską, Katarzyną Bosacką, Barbarą Kurdej- Szatan, Anną-Marią Sieklucką lub  Adamem Wajrakiem czy Grzegorzem Kasdepke? Zapraszamy! Rusza licytacja spotkań
z Gwiazdami na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu.

 Gwiazdy telewizji i mediów Beata Tadla, Katarzyna Bosacka, Anna-Maria Sieklucka, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Popielarksa, Adam Wajrak, Grzegorz Kasdepke, spotkają się ze zwycięzcami indywidualnych aukcji Allegro Charytatywnie, organizowanych na rzecz podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Dochód z licytacji prywatnych spotkań z gwiazdami zostanie przeznaczony na przeciwdziałanie przemocy domowej oraz pomoc psychologiczną, prawną
i mediacyjną rodzinom w kryzysie- w czasie pandemii.

 Od 14 maja na stronie Allegro charytatywni można licytować wirtualne, indywidualne spotkania z gwiazdami.

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-adam-wajrak-i12096784

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-anna-maria-sieklucka-i12096934

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-barbara-kurdej-szatan-i12096937

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-beata-tadla-i12096787

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-grzegorz-kasdepke-i12096952

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-katarzyna-bosacka-i12096940

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-maja-popielarska-i12097078

 

Aukcje potrwają do 28 maja. Fani mogą zadać własne pytania swoim ulubieńcom, lepiej ich poznać w rozmowie poprzez wybraną z Gwiazdą, formę komunikatora (np. platformę Skype), uczestniczyć w aktywnościach przygotowanych przez gwiazdy, a nawet zbudować nową przyjaźń. Rozmowa online będzie prywatna, bez udziału osób trzecich i potrwa tyle czasu, ile obie strony uznają za wystarczający.

„Niektóre gwiazdy przygotowały dla zwycięzców niespodzianki.Uchylając rąbka tajemnicy zdradzę, że z Kasią Bosacką będzie można porozmawiać o zdrowej diecie, gotowaniu, może upiec ciasto, z Panem Adamem Wajrakiem porozmawiać o zwierzętach, życiu puszczy i pracy w znanej polskiej redakcji, z Grzegorzem Kasdepke o pisaniu, o prawach dziecka w sposób dowcipny i mądry. Proponujemy także niesamowite spotkanie z pozostałymi Gwiazdami!To nie jest lista zamknięta, zapraszamy i rozmawiamy z kolejnymi znanymi i lubianymi”, zachęca do udziału w aukcji Magdalena Stachowiak-Alekxandrowicz, Manager ds. PR i promocji z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Głównym celem akcji jest zebranie środków na działania KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci w czasie pandemii. Zebrane pieniądze mająpomagać dzieciom i ich rodzinom oraz opiekunom.

„W szczególności zbieramy na pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne. Chcemy uratować jak najwięcej dzieci przed przemocą i traumą, która w czasach pandemii uderzyła ze zdwojoną siłą”– podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

Według danych GUS na koniec 2018 roku na 100 małżeństw przypadały 33 rozwody. Liczba ta rośnie z roku na rok. Według prognoz psychologów i socjologów zakończenie epidemii może ten proces jeszcze przyspieszyć.

Komitet Ochrony Praw Dziecka niesie rodzinom w kryzysie pomoc psychologiczną, prawną, mediacyjną, aby można było pomagać większej liczbie rodzin potrzebne są jednak dodatkowe środki. Więcej informacji o aukcji można znaleźć na stronie www.kopd.pl oraz w social mediach ( FB, Linkedin) Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Powrót

Skip to content