Kawa z zespołem ENEJ

Kawa z zespołem ENEJ

Rusza specjalna, jubileuszowa edycja Kawy z Gwiazdą na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
40 lat działań na rzecz Ochrony Praw dziecka.

Komitet Ochrony Praw Dziecka to działające od ponad 40 lat stowarzyszenie, którego misją jest pomoc dzieciom oraz ich rodzinom w trudnych sytuacjach. Komitet był pierwszą tego typu organizacją w Europie Wschodniej.

Zapewniamy bezpłatną pomoc psychologiczną i prawną, organizujemy warsztaty, prowadzimy grupy psychoedukacyjne, a także szkolenia dla pedagogów, kuratorów, policjantów, pracowników socjalnych. Budujemy świadomość społeczną dotyczącą praw dziecka oraz organizujemy ogólnorozwojowe grupy wsparcia i warsztaty. Współpracujemy z mediami, biznesem i instytucjami. Każda forma pomocy: psychologiczna, prawna, czy też mediacyjna, jest bezpłatna dla rodziców i dzieci, potrzebujących pomocy. Zwłaszcza teraz, w obliczu wojny w Ukrainie.

KOPD włączył się w działania na rzecz uchodźców od drugiego dnia działań wojennych: zaoferowaliśmy dodatkowe konsultacje prawne, psychologiczne, pomoc interwencyjną. Razem z Matplanetą włączyliśmy się w zbiórkę zabawek, środków czystości, ubrań dzieciom: uchodźcom z Ukrainy. I nadal pomagamy, ale i nam potrzebna jest pomoc.

Oto kolejna odsłona akcji Komitetu Ochrony Praw Dziecka, w ramach której każdy może wylicytować spotkanie online lub na żywo z niesamowitymi osobowościami: do tej pory zostały wylicytowane spotkania z takimi osobami ze świata kultury, nauki, sportu, jak: m.in Magdalena Różczka, Beata Tadla, Maja Popielarska, Kataryna Bosacka, Basia Kurdej- Szatan, Profesor Zimbardo, dr Aleksandra Piotrowska, Natalią de Barbaro, Maciej Dowbor, Artur Andrus, Adam Wajrak, Mariusz Szczygieł, Roman Kosecki.

Zapraszamy do udziału w aukcji, podczas której można wylicytować spotkanie na żywo z Solistą i Puzonistą Zespołu ENEJ! Szczegóły w opisie aukcji.

Kolejne spotkania i informacje:  niebawem pojawią się w social mediach organizacji i na WWW.

Kawa z Gwiazdą na żywo: ENEJ 11977689004 – Charytatywni Allegro

– Cieszymy się, że Kawa z Gwiazdą budzi tak ogromne zainteresowanie. Jest to doskonała możliwość, aby porozmawiać sam na sam z cudownym Piotrem Piotrem Sołoduchą oraz z Czaplayem – już raz nam pomogli, występując na rzecz naszej organizacji. To wspaniali ludzie, pełni pasji i serca! Cieszę się z tej specjalnej, jubileuszowej Kawy z Gwiazdą, w roku tak ważnym dla naszej organizacji: i roku tak dramatycznym, podczas którego potrzebna jest jeszcze bardziej Nasza pomoc– mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager ds. PR i promocji z KOPD

Środki zebrane podczas licytacji zostaną w całości przekazane na działania statutowe Komitetu Ochrony Praw Dziecka , czyli pomoc dzieciom i rodzicom, opiekunom.

O Komitecie Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Misją KOPD jest pomoc tym, którzy sami nie mogą się ochronić – dzieciom. Aby robić to skutecznie organizujemy zbiórki publiczne i akcje CSR, kampanie społeczne, czy eventy – na czele z konkursem Świat Przyjazny Dziecku. Wszystko po to, by prowadzić konkretne szeroko zakrojone działania – od porad prawnych, przez diagnozy, terapię długo i krótkoterminową, mediacje, czy grupy wsparcia. Organizujemy również szkolenia i warsztaty dla osób zajmujących się zawodowo pomocą dziecku.

Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl

Kontakt dla mediów:

Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
Manager ds. PR i PromocjiKOPD
tel. 505 045 679 e-mail: m.stachowiak@kopd.pl

Powrót

Skip to content