Odrobina luksusu i niesamowity dar serca

Odrobina luksusu i niesamowity dar serca

Magazyn CHRONOS wspiera potrzebujących w czasach COVID 19. Eksperci ostrzegają, że kondycja psychiczna Polaków pogarsza się w ekspresowym tempie. Jest to związane z szerzącą się pandemią koronawirusa i wywołanymi przez nią skutkami ekonomicznymi. Jedną z organizacji niosących wsparcie w tych trudnych momentach jest Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Obok zabezpieczenia finansowego niezwykle ważne w sytuacjach, gdzie zagrożone jest poczucie bezpieczeństwa, jest wsparcie emocjonalne. Za każdym telefonem do KOPD stoi dramat. Przestają sobie radzić rodzice, ale też coraz częściej dzwonią nastolatkowie i dzieci.

Misją KOPD jest wspieranie rodzin w takich sytuacjach, a jako organizacja pozarządowa, koszty utrzymania musi pokrywać z zebranych przez siebie środków. Tych jest w tym roku drastycznie mniej, a to głównie dlatego że gros datków udawało się pozyskiwać na różnego rodzaju wydarzeniach czy koncertach. Niestety czas izolacji je wyklucza, a koszty jak były tak są nadal.

Redakcja magazynu Chronos podjęła decyzję o udzieleniu wsparcia na rzecz KOPD. Akcja „Odrobina luksusu i niesamowity dar serca” to 3 proste kroki, aby na konto KOPD trafiło 40 zł z każdej zamówionej do 10 maja 2020 r. prenumeraty.

Prenumerator zyska pięć kolejnych wydań magazynu, a rodziny otrzymają bezpłatną pomoc pedagogów, mediatorów, psychologów i prawników, której tak bardzo teraz potrzebują.

Zachęcamy do wzięcia udziału i dołączenia się wspólnej akcji wspierania KOPD. To organizacja, która w tej chwili jest wyjątkowo ważna.

Nie zwlekaj! Jeśli zamówisz prenumeratę przed 4 maja 2020 r., otrzymasz dodatkowo roczny katalog CHRONOS 2020 o wartości 34 zł.

3 proste kroki:

  1. Wyślij e-mail na adres: prenumerata@unit.com.pl. Podaj hasło Chronos KOPD i dane do faktury oraz wysyłki. Masz na to czas do 10. maja 2020 r.
  2. Opłać otrzymaną fakturę pro-forma.
  3. Oczekuj na przesyłkę pierwszego z pięciu wydań, jakie otrzymasz w ramach prenumeraty, a jeśli zamówiłeś ją przez 4 maja 2020 r., to w pierwszej przesyłce znajdziesz również roczny Katalog CHRONOS 2020

Jeśli już masz wykupioną prenumeratę, a chcesz wziąć udział w akcji, wykonaj 3 powyższe kroki, a okres prenumeraty wydłużymy o kolejny rok.

1200 628 ln v1

Powrót

Skip to content