Podopieczni KOPD odwiedzili „Dinozaury na żywo”

Podopieczni KOPD odwiedzili „Dinozaury na żywo”

Podopieczni KOPD  odwiedzili „Dinozaury na żywo”

logo dinos

Na specjalne zaproszenie organizatora wystawy „Dinozaury na żywo” podopieczni oraz pracownicy Komitetu Ochrony Praw Dziecka wzięli udział w niezwykłym spotkaniu z prehistorycznymi gadami. Międzynarodowa wystawa gości w Warszawie do końca lutego br.

„Dinozaury na żywo” to jedyna na świecie tak duża i nowoczesna ekspozycja pradawnych gadów. Poruszające się za pomocą najnowocześniejszej techniki dinozaury to 40 eksponatów i 28 rodzajów, w tym m.in. Diplodok, Tyranozaur czy Welociraptor. Zwierzęta zaprezentowane są w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych i dźwiękowych.

Na dzieciach największe wrażenie zrobił diplodok, który ruszał swoim długim ogonem. Wiele radości dostarczyła im również możliwość stanięcia w szranki z dinozaurem w biegu na czas. Eksponaty są bardzo realistyczne, a wystawa przykuwa uwagę grą kolorów i świateł. Wszystko razem składa się na niesamowity klimat, który długo pozostanie w naszej pamięci – relacjonuje Magdalena Stachowiak, Szef Działu PR i Pozyskiwania Środków Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Wystawę „Dinozaury na żywo” można podziwiać na błoniach Stadionu PGE w Warszawie jeszcze do końca lutego 2016 roku. Wydarzenie cieszy się wśród warszawiaków ogromnym powodzeniem. Dinozaury przed przyjazdem do Warszawy podziwiali  m.in.  mieszkańcy Austrii, Niemiec, Czech, Chin i Malezji.

Na terenie wystawy na gości czeka także kawiarnia, dino-sklep z pamiątkami,  kino oraz strefa dla dzieci, a w niej kącik kreatywny, kącik archeologiczny, wyścig z dinozaurem, przejażdżka na dinozaurze, małpi gaj, paintball i ścianka wspinaczkowa.

Warszawska wystawa, która jest pierwszą wizytą dinozaurów w Polsce, otwarta będzie do końca lutego 2016 roku (od wtorku do niedzieli i w święta – w godz. 10.00-20.00; w poniedziałki wystawa nieczynna).

Bilety można kupić na miejscu lub na www.dinozaurynazywo.pl

Więcej informacji na:
www.dinozaurynazywo.pl
https://www.facebook.com/Dinozaury-na-%C5%BCywo-1021850797867898/

Partnerzy wystawy: POLSAT JimJam i Stroer
Organizator: Ternum, LetsGo i EMS

***
Kontakt dla prasy:
Karolina Sendal
ksendal@kommitetpr.pl


foto1

foto2 foto3 foto4

 

 

Powrót

Skip to content