Powrót do szkoły razem z Hulakula! Zapraszamy 1 września – do wygrania wyprawka do szkoły

Powrót do szkoły razem z Hulakula! Zapraszamy 1 września – do wygrania wyprawka do szkoły

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rozrywki w Polsce, oferujące atrakcje dla całej rodziny. Żyjąc rytmem rodziny, Hulakula razem z Komitetem Ochrony Praw Dziecka przygotowała wyjątkowy event z okazji rozpoczęcia roku szkolnego – „BACK TO SCHOOL”.

Powroty z wakacji bywają trudne zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, dlatego aby bezstresowo rozpocząć nadchodzący rok szkolny, Hulakula  przygotowała atrakcje dla dzieciaków, ale także warsztaty dla rodziców.

Jak pomóc dzieciom radzić sobie ze szkolnym stresem, na co zwrócić uwagę, by nie przegapić istotnych problemów, a także jak pozytywnie motywować dzieci do szkolnych wyzwań – opowiadać będzie psycholog, przewodnicząca KOPD Mirosława Kątna. Natomiast autorka podręczników i programów nauczania Anna Wieczorek opowie, jak wspomagać dzieci w nauce języka angielskiego.

W trakcie warsztatów dla rodziców, na dzieciaki pod wykwalifikowaną opieką czekać będzie mnóstwo atrakcji, między innymi: zabawy i animacje taneczne – zumba kids, balonikowe show, warsztaty z malowania koszulek i pocztówek z wakacji, a także występ magika!

Zapraszamy w piątek, 1 września, od godziny 17.00. Warto być na czas, ponieważ pierwsze 100 dzieciaków otrzyma kolorową wyprawkę do szkoły.

Z Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta pierwszy września będzie niezapomnianym dniem zabaw, który świetnie nastroi wszystkich członków rodziny na nadchodzące wyzwania roku szkolnego!

„Back to School” z Hulakula
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
1.09 (piątek), start: godz. 17.00
Wstęp wolny!

back to school_1.09.2017 - 1920x1080 (1)

Powrót

Skip to content