ROCK dla KOPD
Aukcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka w rytmie rocka!

ROCK dla KOPD
Aukcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka w rytmie rocka!

Komitet Ochrony Praw Dziecka to organizacja pozarządowa, której celem jest pomoc najmłodszym, pokrzywdzonym w wyniku przemocy emocjonalnej, fizycznej i seksualnej, a także poszkodowanym w efekcie zaniedbań i niewłaściwej opieki.

„Działamy od 1981 roku na rzecz dzieci i ich opiekunów, oferując bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną, prawną, mediacyjną. Prowadzimy warsztaty, grupy wsparcia. Osobną działką jest współpraca z biznesem, a zatem aukcje, zbiórki, projekty strategiczne, kampanie społeczne i eventy. Przyznam, że z ogromnym niepokojem nasi specjaliści obserwowali, jak bardzo ostatnimi czasy, rośnie liczba próśb o pomoc: wpłynęły na to lock downy, pandemia, a także wojna w Ukrainie. Stąd pomysł na nową, świąteczną akcję KOPD i ESKA ROCK mówi Magdalena Stachowiak- Alexandrowicz, Członek Zarządu KOPD, Manager ds. PR i promocji.

Na Allegro Charytatywni wystartowała już nasza wspólna zbiórka, gdzie można licytować wyjątkowe przedmioty i wydarzenia związane z rockiem m.in. set listę koncertu Sabatonu, możliwość spotkania z zespołem Nocny Kochanek oraz unikatowe wydanie jednej z płyt zespołu DŻEM z autografami. A to nie koniec niespodzianek!
Wszystkie aukcje znajdziecie tu
https://allegro.pl/charytatywni/komitet-ochrony-praw-dziecka/cele/komitet-ochrony-praw-dziecka

Za korzystanie z platformy Allegro Charytatywni nie są pobierane żadne opłaty ani prowizje. Całkowity dochód ze wszystkich ofert charytatywnych zostanie przekazany na konto Komitetu Ochrony Praw Dziecka i pomoże w realizacji działań statutowych organizacji.

Pandemia COVID-19 oraz trwający konflikt w Ukrainie sprawiły, że jeszcze więcej najmłodszych potrzebuje pomocy. By nieść ją na najwyższym poziomie, a także w celu udzielenia wsparcia wszystkim potrzebującym dzieciom- zarówno z Polski, jak i Ukrainy, Komitet potrzebuje środków finansowych. Stąd pomysł na nową, świąteczną aukcję KOPD i ESKA ROCK oraz Allegro. Aukcja już wystartowała: uczestnicy licytują przedmioty i wydarzenia związane z rockiem m.in. set listę koncertu Sabatonu, możliwość spotkania z zespołem Nocny Kochanek, oraz unikatowe wydanie jednej z płyt zespołu DŻEM z autografami. A to nie koniec niespodzianek..!

https://www.eskarock.pl/wiadomosci/rock-dla-kopd-czyli-aukcja-komitetu-ochrony-praw-dziecka-w-rytmie-rocka-aa-Qnom-v7xm-ZakR.html

Komitet Ochrony Praw Dziecka – Allegro Charytatywni

Więcej o KOPD  na podanych stronach i w SM(fb, insta, Linkedin)

Kopd.pl
swiatprzyjaznydziecku.pl
akademiarozstania.pl

Powrót

Skip to content