Rodzinny Turniej Gobbletów

Rodzinny Turniej Gobbletów

Komitet Ochrony Praw Dziecka razem z Wydawnictwem FoxGames zapraszają na spotkanie edukacyjne połączone z rodzinnym turniejem Gobbletów.

 graf turniej gobbletów 3

 

Rodzinny Turniej Gobbletów z KOPD

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, na nasze najbliższe spotkanie 24 czerwca w Hulakula w Warszawie. Tematem przewodnim będą gry planszowe, które oprócz rozrywki mają  pozytywny wpływ na rozwój emocjonalny dziecka. Atrakcją spotkania będzie Rodzinny Turniej Gobbletów. Dodatkowo odbędą się zajęcia kreatywne, zabawy dla najmłodszych.

Gośćmi specjalnymi będą: Psycholog- Dorota Zawadzka, Aktor- Jarosław Boberek, Aktorka- Monika Fronczek, Aktorka-Agnieszka Michalska.

1 2 3 4

To niezwykłe spotkanie realizujemy przy współudziale Wydawnictwa Foxgames, które zadbało o część rozrywkową wydarzenia czyli Gobblety i inne gry planszowe.

Logo FoxGames 2013 color cmyk-01

 

Partnerem wydarzenia jest Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, które udostępniło nam obszerną i wygodną przestrzeń a także udostępniło swoje atrakcje m.in. plac zabaw, ogromną trampolinę.

HK jpg

Dziękujemy również naszym patronom medialnym, bo to oni zadbali, o to aby zapowiedź naszego wydarzenie dotarła do jak największej liczby osób dorosły i dzieci:

Dziękujemy:

Portal CzasDzieci.pl powstał po to, by pokazać Najmłodszym, że Dzieciństwo to wspaniały czas, czas dzieci ale i rodziców. Znajdziecie tam podpowiedzi, które miejsca warto odwiedzić i wiele poleceń ciekawych wydarzeń dla dzieci jak i całych rodzin.

5

Dziękujemy:

Familie.pl to portal dla rodziców tworzony przez rodziców. Na specjalnym forum dla rodziców znajdują się rozwiązania wszystkich rodzicielskich problemów a pomagają w tym eksperci – lekarze, prawnicy i wielu innych za darmo udzielają porad dla rodziców.

6

Dziękujemy:

MiastoDzieci.pl to portal na którym rodzice znajdą tysiące pomysłów na wspólne gry i zabawy, małe i duże wycieczki, wypady do kina, teatru, na warsztaty, rodzinne festyny i targi, ale także spokojne wieczory z najnowszą książką czy wspólne gotowanie

logoMD

Dziękujemy:

Dzieckawwarszawie.pl to projekt mający na celu informowanie rodziców i opiekunów dzieci od 0 do 13 roku życia o tym, co ciekawego można zrobić z dzieckiem w mieście, które zajęcia wybrać, do kogo zwrócić się o pomoc i wiele innych.

Dziecko w Warszawie

Zapraszamy rodziców z dziećmi, ale nie tylko, bo gry planszowe są rozrywką dla osób w każdym wieku. Wstęp i udział we wszystkich atrakcjach w trakcie pikniku jest bezpłatny, liczba miejsc nieograniczona.

 

Powrót

Skip to content