Rusza Ciuch ciuch

Rusza Ciuch ciuch

Akcja Ciuch ciuch!!! Start: 01.10.2009 a kończymy z dniem 31.12.2009 Zapraszamy

Po raz drugi rusza akcja CIUCH ciuch realizowana na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka!! Za każdą sztukę ubrania, którą przyniesiecie do sklepu The Earth Collection, ponieważ zwyczajnie znudziła się Wam i nie macie już ochoty jej nosić lub też być jej właścicielem, otrzymacie od 5 do 20 % zniżki przy zakupie dowolnej rzeczy wybranej w sklepie The Earth Collection. Ubrania, które przyniesiecie, po odpowiednim przygotowaniu, przekażemy osobom potrzebującym.

Za przyniesienie:
– czapki, szalika, podkoszulki, „korali” – 5% zniżki na zakup w sklepie TEC
– koszuli, spodni, spódnicy, bluzki, bluzy, swetra – 10% – 15%
– marynarki, kurtki, płaszcza – 20%
Podczas Akcji Ciuch ciuch będziemy zbierać pieniądze dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Za każde sprzedane w tym czasie ubranie przekażemy 5% jego ceny na cele statutowe KOPD. Akcja rusza pierwszego października i będzie trwała do końca tego roku.
Co roku setki ton ubrań lądują na wysypiskach śmieci. Spędzając tam kolejne lata, rozkładają się, wydzielając do środowiska niebezpieczne substancje, zanieczyszczają ziemię, wodę i powietrze. Wyprodukowanie natomiast nowej sztuki ubrania nierzadko łączy się z ciężką pracą biednych ludzi, również dzieci, no i niestety z kolejnymi zanieczyszczeniami…
Wielokrotnie pozbywamy się ubrań, które wciąż są w dobrym stanie i mogłyby służyć przez wiele kolejnych lat!
Kto z nas jednak lubi ciągle chodzić w tych samych spodniach, koszuli czy spódnicy?
Jeśli musisz wymienić swoją garderobę lub po prostu bardzo tego chcesz, zrób to w możliwie najbardziej przyjazny dla środowiska i ludzi w nim żyjących sposób!
Zapraszamy!

Informacje o The Earth Collection:
TEC to marka należąca do duńskiej firmy BCC Pacific, która powstała w 1993 roku. Stopniowo firma zdobywała sobie rzesze zwolenników, nie tylko kierujących się jakością ubrań, ale także filozofią firmy, respektującej prawa człowieka i dzieci. Jednym z filarów filozofii jest troska o Ziemię oraz dbanie o środowisko. Na terenie Polski istnieją trzy sklepy tej marki (ul. Berezyńska 24, Warszawa; ul. Bohdanowicza 5, Warszawa; Galeria Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 1, Gdańsk).
http://www.theearthcollection.pl 

Powrót

Skip to content