Rusza druga edycja licytacji spotkań z Gwiazdami na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka: Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu.

Rusza druga edycja licytacji spotkań z Gwiazdami na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka: Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu.

Chcesz się umówić na indywidualne spotkanie online z Arturem Andrusem, Katarzyną Bosacką, Maciejem Dowborem, Michałem Sołtanem, Katarzyną Stoparczyk? Zapraszamy!

KOPD_-_post-pionowy_-_1080x1350_-_kawa-2

 Gwiazdy telewizji i mediów spotkają się ze zwycięzcami indywidualnych aukcji Allegro Charytatywnie, organizowanych na rzecz podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka. To już druga odsłona tej akcji, poprzednia z udziałem wielu znamienitych osób, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

Dochód z licytacji prywatnych spotkań z gwiazdami zostanie przeznaczony na przeciwdziałanie przemocy domowej oraz pomoc psychologiczną, prawną
i mediacyjną rodzinom w kryzysie- w czasie pandemii.

 Od 15 czerwca na stronie Allegro charytatywni można licytować wirtualne, indywidualne spotkania z gwiazdami.

KOPD_-_Artur_Andrus_Easy-Resize.com

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-artur-andrus-i12317179

KOPD_-_Katarzyna_Stoparczyk_Easy-Resize.com

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-katarzyna-stoparczyk-i12317185

KOPD_-_Mdowbor_1_Easy-Resize.com

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-maciejem-dowborem-i12317182

KOPD_-_Michal_Sołtan_Easy-Resize.com

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-michalem-soltanem-i12317197

KOPD - Katarzyna Bosacka

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-katarzyna-bosacka-i12317209

Aukcje potrwają do 29 czerwca. Fani mogą zadać własne pytania swoim ulubieńcom, lepiej ich poznać w rozmowie poprzez wybraną z Gwiazdą, formę komunikatora (np. platformę Skype), uczestniczyć w aktywnościach przygotowanych przez gwiazdy, a nawet zbudować nową przyjaźń. Rozmowa online będzie prywatna, bez udziału osób trzecich i potrwa tyle czasu, ile obie strony uznają za wystarczający.

Dlaczego Gwiazdy przystąpiły do akcji? Oto, jak mówi sam Pan Artur: „Z picia kawy w dobrym towarzystwie wynikały w moim życiu same dobre rzeczy. Chętnie umówię się z kimś na kawę – po pierwsze dlatego, że możemy w ten sposób pomóc dzieciom, po drugie – to po prostu może być miło spędzony czas. Będę się starał, żeby podczas tego spotkania było w miarę zabawnie i stanowczo sympatycznie. Zapraszam. Artur Andrus”

Pani Katarzyna StoparczykDlaczego pomagam? Bo mogę i chcę. Bo mam taki piękny przywilej“.

„Bardzo się cieszę z powodzenia pierwszej edycji tego projektu, stąd pomysł na kontynuację. I jak poprzednio, znakomite nazwiska, przeciekawe osobowości”- zachęca do udziału w aukcji Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager ds. PR i promocji z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Głównym celem akcji jest zebranie środków na działania KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci w czasie pandemii. Zebrane pieniądze mają pomagać dzieciom i ich rodzinom oraz opiekunom.

„W szczególności zbieramy na pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne. Chcemy uratować jak najwięcej dzieci przed przemocą i traumą, która w czasach pandemii uderzyła ze zdwojoną siłą”– podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

Komitet Ochrony Praw Dziecka niesie rodzinom w kryzysie pomoc psychologiczną, prawną, mediacyjną, aby można było pomagać większej liczbie rodzin potrzebne są jednak dodatkowe środki. Więcej informacji o aukcji można znaleźć na stronie www.kopd.pl oraz w social mediach ( FB, Linkedin) Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

 

Kontakt dla mediów:

Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
Manager ds. Promocji i PR
tel. kom. 505-045-679
m.stachowiak@kopd.pl

Powrót

Skip to content