Rusza wyjątkowa akcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka i We Love Beds & We Love Candles

Rusza wyjątkowa akcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka i We Love Beds & We Love Candles

10 %  z zakupu każdego wyjątkowego produktu zostanie przekazane na rzecz organizacji.

 To kolejna akcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka. W czerwcu br. została przeprowadzona m.in. licytacja spotkań z Gwiazdami na rzecz podopiecznych Komitetu– Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu. W akcji brały udział m.in. Magdalena Różczka, Beata Tadla, Anna-Maria Sieklucka, Katarzyna Bosacka i Artur Andrus, Maciej Dowbor. Dochód z licytacji prywatnych spotkań z Gwiazdami, został przeznaczony na przeciwdziałanie przemocy domowej oraz na pomoc dla rodzin potrzebujących w czasie kryzysu.

Również w czerwcu, odbył się koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku, a we wrześniu Gala i webinarium „Troska o dziecko w czasach pandemii. Uroczyste podsumowanie wyników XVIII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku”.

To tylko niektóre z najnowszych akcji. Teraz razem z We Love Beds & We Love Candles, KOPD rozpoczyna wspólną akcję.

Każdy, dokonując zakupu w e sklepie, a chcąc wesprzeć naszą organizację, powinien wpisać kod KOPD.

Link do sklepu:

https://welovebeds.pl

 Dzięki zebranym środkom finansowym KOPD może nadal udzielać kompleksowej i bezpłatnej pomocy dzieciom i ich rodzicom, opiekunom. Szczególnie teraz, w tak trudnym dla wszystkim czasie, jest to niezwykle ważne.

“Jako właścicielka marki We Love Beds & We Love Candles zawsze starałam się zmienić świat na lepszy. Moje marki tworzą produkty przyjazne światu, ekologiczne i bezpieczne dla użytkowników. Chciałabym, żeby dobro miało szerszy zasięg, bardziej namacalny. Dlatego zdecydowałam się wesprzeć KOPD, by wraz z Wami wspierać dzieci. To w nich nadzieja na zmianę świata, ale musimy im pomóc rozwijać się w otoczeniu miłości, troski  i bezpieczeństwa”- mówi Pani Małgorzata Pasierbska.

Link do rozmowy o KOPD i akcji:

https://welovebeds.pl/pl/blog/Wspolnie-z-Wami-wspieramy-Komitet-Ochrony-Praw-Dziecka/117

 

 

Powrót

Skip to content