Spot XXII edycji Konkursu “Świat Przyjazny Dziecku”

Spot XXII edycji Konkursu “Świat Przyjazny Dziecku”

W tym roku przy wsparciu ekipy filmowej studia Kakadu, stworzyliśmy spot, promujący 22. edycję naszego konkursu.  W głównych rolach wystąpili ci, którzy w tej rywalizacji pełnią kluczową rolę – dzieci, które spoglądają na świat z zupełnie innego punktu widzenia.

Nasz spot przybiera formę wywiadu, w którym nasz gość specjalny, Artur Barciś, prowadzi rozmowy z najmłodszymi. To w tych rozmowach odkrywamy ich unikalne spojrzenie na świat.

Tak więc, jak wygląda świat przyjazny dziecku? To jedno z pytań, które pojawiło się na planie nagraniowym. Nasze najmłodsze gwiazdy opowiedziały o tym, jak ważna jest dla nich akceptacja i poczucie bezpieczeństwa. 

Pytaliśmy również o to co dla producentów jest najważniejsze. Jaka jest wasza wymarzona zabawka, ulubiona gra, czy może 
interesujecie się książkami? Nasz spot to prawdziwy skarbnica wiedzy o marzeniach dzieci. 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i zgłaszania się do 22. edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

Link do spotu- https://www.youtube.com/watch?app=desktop&fbclid=IwAR1XuAz55paj3BP0fn8horrdLmd6smIQClTqLyuR5SibvwqMy2_Aq0SaaxY&v=DVgpPgynJa8&feature=youtu.be#bottom-sheet

Nasz spot jest stworzony z myślą o zachęceniu firm do zgłaszania ich inspirujących inicjatyw, produktów etc. do konkursu. Link do zgłoszeń- https://swiatprzyjaznydziecku.pl/22-konkurs/22-zgloszenie-do-konkursu-2/

Powrót

Skip to content