Spotkanie z Basią Kurdej-Szatan, Przemkiem Staroniem, Arturem Andrusem, Mariuszem  Szczygłem lub Michałem Rusinkiem? To możliwe dzięki kolejnej edycji Kawy z Gwiazdą!

Spotkanie z Basią Kurdej-Szatan, Przemkiem Staroniem, Arturem Andrusem, Mariuszem  Szczygłem lub Michałem Rusinkiem? To możliwe dzięki kolejnej edycji Kawy z Gwiazdą!

 

Co powiesz na spotkanie z polską aktorką, Nauczycielem Roku, dziennikarzami lub byłym sekretarzem Wisławy Szymborskiej? Spotkanie, z którym dodatkowo wiąże się działanie charytatywne! Wylicytuj indywidualne spotkanie online z Barbarą Kurdej-Szatan, Arturem Andrusem, Przemkiem Staroniem, Mariuszem Szczygłem lub Michałem Rusinkiem i umów się na Kawę z Gwiazdą w szczytnym celu!

Kawa z Gwiazdą_29.03.2021

Polska ma jeden z największych wskaźników samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Sytuacja pandemiczna nie pozostaje bez wpływu na najmłodszych. To jeden z największych kryzysów z jakim przyszło się zmierzyć Komitetowi Ochrony Praw Dziecka – najstarszej organizacji działającej na rzecz dzieci, która codziennie broni praw i interesów najmłodszych. Czynniki takie jak izolacja społeczna i kolejne lockdown’y powodują negatywne konsekwencje i pogarszają sytuację rodzin dotkniętych kryzysem. Eksperci Komitetu zauważają wzmożone zapotrzebowanie na działania pomocowe. Psychologowie, pedagodzy, mediatorzy, terapeuci, seksuolodzy i prawnicy z zespołu ekspertów KOPD nie ustają w swoich działaniach nawet na jeden dzień. Siedziba organizacji pomimo pandemii cały czas działa, a jej drzwi są zawsze otwarte dla potrzebujących. Konsultacje prowadzone są też w przestrzeni online.

 To pierwsza w 2021 edycja „Kawy z Gwiazdą” – serii licytacji indywidualnych spotkań online ze sławnymi osobami, z których dochód zostaje przeznaczony na działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci oraz pomocy rodzinom objętym kryzysem. W poprzednich edycjach inicjatywy fani mogli spotkać się m.in. z Katarzyną Bosacką, Maciejem Dowborem i światowej sławy psychologiem społecznym Profesorem Philipem Zimbardo.

– Kolejny raz przychodzimy z propozycją nie do odrzucenia! Kawa z Gwiazdą to świetna okazja, żeby porozmawiać z wieloma inspirującymi osobistościami. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, zaproponowaliśmy spotkania w wersji online, jednak w przypadku jej poprawy nie wykluczamy zorganizowania spotkań na żywo – na pewno z Panem Mariuszem Szczygłem oraz z Panem Michałem Rusinkiem będzie taka możliwość –zapowiada Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager ds. PR i promocji z KOPD

Spotkania z Gwiazdami można licytować od 29 marca na platformie Allegro Charytatywnie. Zapraszamy do śledzenia aktualności na WWW.kopd.pl, na profilu KOPD w social mediach, a także w social mediach Gwiazd.

Co 10 dni pojawi się nowa licytacja, kolejno:

  1. Spotkanie online z Barbarą Kurdej-Szatan – licytacja w dniach 29.03-07.04
  2. Spotkanie online z Przemkiem Staroniem – licytacja w dniach 08.04-17.04
  3. Spotkanie na żywo z Mariuszem Szczygłem – licytacja w dniach 18.04-27.04 (Warszawa)
  4. Spotkanie na żywo z Michałem Rusinkiem – licytacja w dniach 28.04-06.05 (Kraków)
  5. Spotkanie online z Arturem Andrusem – licytacja w dniach 7.05- 17.05

Po 17 maja odbędą się kolejne wspaniałe spotkania.

Środki zebrane podczas licytacji zostaną w całości przekazane na działania statutowe Komitetu Ochrony Praw Dziecka obejmujących m.in. wsparcie dla ofiar przemocy emocjonalnej, fizycznej i seksualnej oraz zaniedbań i niewłaściwej opieki.

Grafiki przygotowała agencja Link Visuals, a w promocji wydarzenia KOPD wspiera agencja Procontent.

 

Kontakt dla mediów:
Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
Manager ds. PR i PromocjiKOPD
tel. 505 045 679 e-mail: m.stachowiak@kopd.pl

Powrót

Skip to content