Spotkanie z psychologiem światowej sławy na wyciągnięcie ręki!

Spotkanie z psychologiem światowej sławy na wyciągnięcie ręki!

Chcesz spotkać się z jednym z najsłynniejszych psychologów społecznych na świecie? Wypytać o szczegóły stanfordzkiego eksperymentu więziennego lub idee płynące za założeniem Kliniki Nieśmiałości? Wylicytuj wyjątkowe spotkanie z Profesorem Philipem Zimbardo i wspomóż działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

 Philip Zimbardo to pasjonat i popularyzator psychologii społecznej, badacz oraz autor wielu interesujących książek, takich jak „Efekt Lucyfera”, „Paradoks Czasu” czy „Nieśmiałość. Co to jest? Jak sobie z nią radzić?”. Naukowiec, wiele razy wyróżniany
i nagradzany za swoje dokonania z zakresu różnorodnych eksperymentów. Badania nad nieśmiałością oraz kontrowersyjny projekt dotyczący psychologicznych efektów życia więziennego to jedne z jego najbardziej znanych dokonań. Obecnie, Profesor pracuje jako dyrektor Interdyscyplinarnego Centrum Polityki, Edukacji i Badań nad Terroryzmem oraz prowadzi bloga w Psychology Today.

Stanfordzki eksperyment więzienny badający sposób, w jaki wcielamy się
w różnorakie role społeczne to jeden z najbardziej szokujących projektów w historii psychologii. Naukowcy, dzięki temu projektowi zaobserwowali, jaki wpływ na jednostkę ma otoczenie, w którym się ona znajduje. Eksperyment zakończył się nieoczekiwanie po 6 dniach, pomimo tego, że miał trwać pełne dwa tygodnie. Kontrowersyjne wnioski pokazały także, że naszą osobowość mogą kształtować role, które odgrywamy w życiu.

Dzięki akcji Komitetu Ochrony Praw Dziecka spotkanie z Zimbardo jest na wyciągnięcie ręki! Rusza licytacja indywidualnej rozmowy online z Profesorem, podczas której można zapoznać się z ekspertem, wymienić się ciekawymi doświadczeniami, a nawet zapytać o najskrytsze tajemnice psychologii i przyczyny wcześniejszego zakończenia eksperymentu więziennego. Jest to wyjątkowa okazja, ponieważ zazwyczaj jednorazowe wystąpienie Profesora kosztuje nawet do 20 000 dolarów.

O spotkaniu z Profesorem Zimbardo marzy wiele pasjonatów psychologii. Jest on autorytetem dla niejednego studenta nauk społecznych, a gdy wykłada, po chwili brakuje miejsc na auli. Jest też aktywny charytatywnie, dlatego chętnie bierze udział w akcji Komitetu. Indywidualne spotkanie z nim może być niezapomnianym doświadczeniem. przekonuje Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

 Komitet Ochrony Praw Dziecka prężnie działa w zakresie pomocy dzieciom i ich rodzinom dotkniętych kryzysem. Środki zebrane podczas licytacji zostaną w pełni przekazane na działania pomocowe.

 Spotkanie z Profesorem Zimbardo można licytować od 21 lipca na platformie Allegro Charytatywnie.

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-profesor-philip-zimbardo-i12586654

KOPD_-_profesor_Zimbardo

Powrót

Skip to content