Staż w dziale PR

Staż w dziale PR

Zapraszamy na III edycję programu stażowego organizowanego przez KOPD

Cel stażu:

Celem stażu jest przybliżenie młodym ludziom – studentom Public Relations – działalności Komitetu i możliwość pracy w tak renomowanej fundacji jak KOPD. Stażyści będą mogli zobaczyć od środka jak działa KOPD, czym się zajmuje i z jakimi problemami musi się borykać. Będą mogli wziąć czynny udział w przygotowywaniu projektów i kampanii. Istnieje także możliwość odbycia w ramach stażu w KOPD krótkich praktyk w agencji zajmującej się PR i marketingiem dla telewizyjnych kanałów tematycznych – do ustalenia indywidualnego dla najlepszych stażystów.

Warunki:

Czas trwania stażu: 3 -6 miesięcy
Szczegóły:  preferowane dni wtorki, środy, czwartki, godziny 9.30- 16.30 ( do ustalenia)

Zakres zadań:

· Współpraca przy bieżących projektach KOPD – eventach, konferencjach, kampaniach społecznych, metodach pozyskiwania środków na działalność, szeroko rozumianej współpracy z biznesem.
· W ramach współpracy z agencją: przygotowywania kampanii PR dla renomowanych i znanych międzynarodowych tematycznych kanałów telewizyjnych a w tym: relacje z mediami – pisanie informacji prasowych, aranżowanie artykułów i wywiadów, redagowanie tekstów; organizowanie konkursów prasowych; przygotowywanie materiałów na konferencje prasowe; przygotowywanie imprez i konferencji dla dziennikarzy.
· Prace administracyjne w określonym zakresie

Liczba godzin pracy : do ustalenia

Miejsce odbywania stażu: siedziba Zarządu Krajowego KOPD, Zespół Projektów i Promocji Praw Dziecka,  ul. Flory 7,lok 6, Warszawa
Telefon (0 2) 848  24 24, projekty@kopd.pl lub m.stachowiak@kopd.pl
Zakres obowiązków: ustalany na bieżąco, dopasowywany do potrzeb KOPD i danego projektu.

Korzyści dodatkowe: kurs języka angielskiego w renomowanej szkole języka angielskiego + opieka medyczna w LIM MEDICAL  Center.

Po zakończeniu stażu  zaświadczenie o odbywaniu stażu w KOPD. Zaświadczenie to będzie można dołączyć do CV  i przedstawiać w przypadku poszukiwania pracy.
Sposób aplikacji i dane kontaktowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz LM na
m.stachowiak@kopd.pl

Powrót

Skip to content