Stwórzmy Świat przyjazny dziecku.

Stwórzmy Świat przyjazny dziecku.

KOPD

Z okazji Dnia Dziecka Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Maria Niklińska, Artur Barciś, Michał Sołtan i wiele innych gwiazd,weźmie udział w koncercie online.
Koncert #Stwórzmy Światprzyjaznyziecku odbędzie się online,1 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00. Obejrzeć go będzie można na stronie FB  Komitetu Ochrony Praw Dziecka – 
https://cutt.ly/VyIeCwX

Na wyjątkowym charytatywnym koncercie online na żywo zagrają gwiazdy polskiej muzyki. Barbara Kurdej- Szatan i Rafał Szatan  zaśpiewają piosenki z filmu Król Lew. Monika Rygasiewicz zaprezentuje utwory z musicali Teatru Roma.
W koncercie na żywo wystąpią również: Maria Niklińska, Olek Klepacz &Dźwiękoszczelni, rockman i gitarzysta Krzysztof Wałecki z zespołem VINTAGE, znany z występów w “Must Be The Music. Tylko muzyka” Michał Sołtan, jak również:NikaGrann, Brzózka i Paulina Kulas.

Znani i lubiani aktorzy i autorzy tekstów m.in. Mateusz Damięcki, Artur Barciś oraz Joanna Dark i Marek Dutkiewicz opowiedzą natomiast najpiękniejsze wiersze dla dzieci i dorosłych.

Koncert poprowadzi  organizator największych w Polsce tras koncertowych,
z przebojami Lata z Radiem, dziennikarz – Roman Czejarek. Opiekę techniczną nad koncertem i streamem wideo sprawować będzie –  Agencja Link Visual.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność niesienia zwiększonej pomocy dzieciom z rodzin w kryzysie. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który działa od 1981 roku na rzecz dzieci oraz udziela kompleksowej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, mediacyjnej rodzinom w kryzysie.

„Ostatnie wydarzenia i pandemia, spowodowały wzrost i nasilenie zachowań destrukcyjnych i przemocy w rodzinach ogarniętych kryzysem. Potrzebne są środki finansowe abyśmy działali jeszcze skuteczniej, pomogli jeszcze większej liczbie osób : dzieciom i ich rodzicom, opiekunom– stwórzmy świat przyjazny dziecku! „ – podkresla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

W trakcie koncertu i po, każdy może wpłacić dowolną kwotę na zrzutkę, konto KOPD i przez FB. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na sfinansowanie opieki i pomocy dzieciom z rodzin ogarniętych kryzysem.

Link do wydarzenia: https://cutt.ly/VyIeCwX

Możliwości wsparcia KOPD poprzez:

„Przekaż datek” w serwisie Facebook.com: https://www.facebook.com/KomitetOPD/

Link do: https://zrzutka.pl/res4we

Wpłaty na konto KOPD Nr konta bankowego: 56 1750 0009 0000 0000 0094 6389

 

Kontakt dla mediów:
Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
Manager ds. Promocji i PR
tel. kom. 505-045-679
m.stachowiak@kopd.pl

Powrót

Skip to content