#TrzymajStronęDziecka – akcja charytatywna dobiegła końca

#TrzymajStronęDziecka – akcja charytatywna dobiegła końca

 Akcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka i blogerki Niewyparzonej Pudernicy – #TrzymajStronęDziecka, której celem było uświadomienie, że głos najmłodszych się liczy dobiegła końca! Spośród uczestników kampanii, wyłoniono 10 zwycięzców, którzy wykazali się największą kreatywnością.

Od 16 listopada do 6 grudnia trwała kampania #TrzymajStronęDziecka, która miała na celu zwiększenie świadomości konieczności niesienia pomocy i przeciwdziałanie przemocy domowej. Wystarczyło przekazać symboliczną kwotę 10 zł na konto KOPD, wspierając tym samym działania organizacji. Następnie wstawić na swój profil social media zdjęcie z pluszowym misiem oznaczone hashtagiem #TrzymajStronęDziecka. Spośród osób, które wzięły udział w akcji i wpłaciły darowiznę, Komitet wybrał kilka osób, które będą miały możliwość wirtualnego spotkania z Gwiazdami m.in.: Barbarą Kurdej-Szatan, Arturem Barcisiem, Marią Niklińską i Magdaleną Różczką.

 Zwycięzcy akcji #TrzymajStronęDziecka: 

  1. III LO im Władysława Andersa
  2. Esy floresy fantasmagorie
  3. Agnieszka Seidel
  4. Kinga Kot
  5. Agata Mąka
  6. Malowane oczy
  7. Przedszkole 370 Warszawa
  8. Pani Miniaturowa
  9. Dagmara Strzelecka
  10. Dagmara Kukuła

Wybór tylko 10 osób spośród wszystkich, które wzięły udział nie był łatwy. Niektóre zdjęcia naprawdę pozytywnie zaskoczyły nas kreatywnością. W imieniu Komitetu Ochorny Praw Dziecka serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w akcji bądź promowali ją i zachęcali innych do udziału. Dziękuję też jeszcze Raz Wioli Pyzik – pomysłodawczyni akcji.” – opowiada Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager ds. PR  i Promocji Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

 Darowizny przelane przez uczestników akcji zostaną w całości przeznaczone na działalność statutową Komitetu Ochrony Praw Dziecka, która obejmuje m.in. ochronę praw i interesów dziecka, przeciwdziałanie przemocy domowej oraz na pomoc rodzinom w kryzysie.

O Komitecie Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Misją KOPD jest pomoc tym, którzy sami nie mogą się ochronić – dzieciom. Aby robić to skutecznie organizujemy zbiórki publiczne i akcje CSR, kampanie społeczne, czy eventy – na czele z konkursem Świat Przyjazny Dziecku. Wszystko po to, by prowadzić konkretne szeroko zakrojone działania – od porad prawnych, przez diagnozy, terapię długo i krótkoterminową, mediacje, czy grupy wsparcia. Organizujemy również szkolenia i warsztaty dla osób zajmujących się zawodowo pomocą dziecku.

Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl

Kontakt dla mediów:
Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
Manager ds. PR iPromocjiKOPD
tel. 505 045 679 e-mail: m.stachowiak@kopd.pl

Powrót

Skip to content