WARSZTAT UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH DLA RODZICÓW W KRYZYSIE ROZSTANIA

WARSZTAT UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH DLA RODZICÓW W KRYZYSIE ROZSTANIA

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TRZYDNIOWYM WARSZTACIE UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH DLA RODZICÓW W KRYZYSIE ROZSTANIA

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami  kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.

Program zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w warsztacie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Warsztat będzie prowadzony przez dwóch trenerów-psychologów  i obejmuje 3 kolejne dni: 23-25 listopada 2018 roku, w godzinach 9.00 – 17.00 (w sumie 3 spotkania).

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Karoliną Budzik lub z Panią Agatą Jarzyną w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem warsztatu.

Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia na warsztat.
Kontakt: (0-22) 626-94-19,
Komitet Ochrony Praw Dziecka, ul. Oleandrów 6, Warszawa.

Udział w warsztacie jest bezpłatny! UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

 Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Mazowsze

Powrót

Skip to content