White Highway dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka

White Highway dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Mówią o sobie: “Gramy hard rocka inspirowanego latami 80 z dużą dawką nowoczesnych rozwiązań stosowanych w dzisiejszej muzyce rockowo-metalowej.” Zadziorne riffy, fantastyczne wokale i ogromna dawka scenicznej energii to esencja White Highway. Zespół od 2016 roku zespół organizuje festiwal poświęcony muzyce hard rockowej o nazwie Still Of The Night. Trzecia edycja to koncert, podczas którego, zostanie zorganizowana aukcja na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka – jednej z najstarszych organizacji pozarządowych w tej części Europy. Zapowiada się dobre rockowe granie w szczytnym celu!

Koncert odbędzie się 12 października 2019 w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) są do nabycia na stronie: https://sotn3.evenea.pl/?fbclid=IwAR1RHYNWgncoUbLicLNV-CqGgZmUAIJbo2AqniWkzi5gNco5hmVmW3UwDb8 oraz będą dostępne na miejscu, w dniu koncertu.

Celem koncertu jest wsparcie działań KOPD.Nasi Przyjaciele –Muzycy i klub Hybrydy dołożyli wszelkich starań, aby koncert mógł zostać zrealizowany. White Highway przekonuje, że muzyka hard rockowa nie odeszła w zapomnienie. Warto pomagać w rytmie rock’n’rolla, zapraszamy na koncert!”– podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager PR i Promocji Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

KOPD współpracuje z biznesem, realizując rozmaite projekty – od kampanii społecznych, po eventy sportowe i koncerty (ostatnio Kamila Bednarka oraz zespołu Enej). Od 17 lat organizuje ogólnopolski Konkurs Świat Przyjazny Dziecku, którego symbol na opakowaniu zabawek czy okładkach książek jest gwarancją dobrego wyboru produktów dla najmłodszych. Cały czas poszukujemy nowych możliwości pozyskania środków na działalność, rozwijajmy się, realizując konkretne działania CSR i CRM. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi firmami w Polsce i zapraszamy do współpracy kolejne. Wszystko to, aby móc pomagać jeszcze skuteczniej! – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

– Jeśli jesteś fanem natapirowanych włosów, neonowych legginsów czy muzyki takich zespołów jak Bon Jovi, Van Halen, MotleyCrue czy Ratt – to niewątpliwie impreza dla Ciebie! – zapewniają z kolei muzycy na czele z uroczą i charyzmatyczną Kasią Bieńkowską.
– 12 października 2019 r. – już po raz trzeci – zagramy największe przeboje hard’n’heavy z lat ’80. Usłyszysz zadziorne riffy zespołu Scorpions, zobaczysz wyuzdane show a’laMotleyCrue, będziesz skakał pod sceną w rytm takich hitów jak “Bad Medicine” czy “Ain’t Talk About Love”! A to wszystko w szlachetnym celu – cały dochód z imprezy zostanie przekazany dla podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka– zaznacza wokalistka White Highway.

Nie zabraknie też gości – wszelkie informacje o zbliżającym się koncercieStill Of The Night – 80s Rock Live Showmożna śledzić na stronie: https://www.facebook.com/events/266772420904898/

ZespółWhite Highwaypowstał w 2013 roku i jest mieszanką 5 charyzmatycznych osobowości, które kochają rock’n’roll’a w najczystszej postaci i pragną podzielić się swoją miłością ze światem. Zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce i dzielili scenę z wieloma znakomitymi muzykami polskiej sceny rockowej (i nie tylko), m.in. Krzysztofem Jaryczewskim (Jary OZ), Kubą Sienkiewiczem (Elektryczne Gitary) czy Natalią Niemen. Więcej o kapeli:https://www.facebook.com/whitehighwayofficial/

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny. Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl

 

Kontakt dla prasy:

KOPD:
Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
ManagerDziału PR i Promocji
tel. 22 / 626 94 19, kom. 505-045-679
m.stachowiak@kopd.pl

 

 

 

 

 
Powrót

Skip to content