Wyniki Konkursu

Wyniki Konkursu

Komitet Ochrony Praw Dziecka rozstrzygnął VI edycję Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. W tym roku do konkursu zgłosiło się 27 firm, które nadesłały ponad 70 produktów. Kapituła przyznała 9 nagród głównych i wyróżniła 15 artykułów dla dzieci. Szczegółowa lista Laureatów będzie dostępna w marcu, po ogłoszeniu oficjalnych wyników na Gali finału Konkursu „Świat przyjazny dziecku”

Do VI edycji Konkursu nadesłano wiele pięknych i ciekawych propozycji. Największa konkurencja panowała wśród książek i zabawek. Trudno było wyłonić wśród produktów grono laureatów – jednak po burzliwych debatach – UDAŁO SIĘ!

Zabawki, książki, akcesoria oraz multimedia wyróżnione i nagrodzone są wykonane starannie, dopasowane do wieku dziecka, rozwijające i kreatywne. Większość zgłaszanych artykułów nie tylko bawi dzieci, ale przede wszystkim posiada elementy edukacyjne, ćwiczy wytrwałość, spostrzegawczość i kreatywność oraz pobudza dziecko do prawidłowego funkcjonowania. Finaliści otrzymają graficzne oznaczenie „Laureata Konkursu Świat przyjazny dziecku”, które ułatwi rodzicom i opiekunom rozpoznanie oraz znalezienie produktów wysokiej jakości.

Powrót

Skip to content