XXI edycja konkursu Świat Przyjazny Dziecku zakończona!

XXI edycja konkursu Świat Przyjazny Dziecku zakończona!

Dwadzieścia jeden lat Konkursu.

Za nami uroczysty Finał XXI edycji Konkursu. W pięknym Teatrze Muzycznym ROMA, na scenie Nova, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień XXI edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

Goście dopisali- na Sali było ponad 160 osób. Wręczyliśmy nagrody i wyróżnienia w czternastu kategoriach, w tym: w nowej Kategorii za DESIGN.

Mała Kapituła wręczyła także swoje nagrody wydawnictwo i firmom.

Galę znakomicie poprowadziła Paulina Chylewska, a uroczyście Gości: Laureatów, Kapitułę, Partnerów, Donatorów, przywitały Mirosława Kątna: Przewodnicząca Zarządu Krajowergo KOPD oraz Magdalena Stachowiak- Alexandrowicz, Członkini Zarządu, Manager ds. PR i promocji.

Przepiękne medale, statuetki przygotowałą firma MODERN FORMS, a wsparcie finansowe działań KOPD zapewniają Fundacja Deloitte, Sanofi, oraz Barlinek.

Kapituła Konkursu przyznała 210 nagród głównych, 29 wyróżnień i 5 naród za design. Szczegóły i lista najlepszych z najlepszych tu: Laureaci 21 Konkursu – Świat Przyjazny Dziecku (swiatprzyjaznydziecku.pl)

„Jestem szczerze wzruszona radością i emocjami podczas naszej Gali: mieliśmy całą reprezentację najważniejszych firm, wydawnictw w Polsce. Działamy dzięki Państwu, naszym Przyjaciołom, tworzącym razem z nami Świat Przyjazny Dziecku. Już teraz zapraszamy do XXII edycji- i mamy już pierwsze zgłoszenia! Dziękujemy”


Informacje o Komitecie Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Więcej informacji o nas: www.kopd.pl WWW.swiatprzyjaznydziecku.pl https://www.facebook.com/KomitetOPD/

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Kyc-Dziarmaga
Koordynator ds. PR i Promocji KOPD
tel. 691 964 159, e-mail: k.kyc@kopd.pl

Powrót

Skip to content