ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

do udziału w warsztatach umiejętności wychowawczych dla rodziców młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym.

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców, którzy chcą podnieść swoje kompetencje wychowawcze i nauczyć się budowania lepszego kontaktu ze swoim nastoletnim dzieckiem. Grupa adresowana jest do rodziców, którzy chcą lepiej poznać samych siebie w roli rodzica oraz odkryć swoje rodzicielskie zasoby. Na warsztatach rodzice będą się uczyć: dobrej i  efektywnej komunikacji z dzieckiem, rozpoznawania potrzeb dziecka oraz własnych, asertywności rodzicielskiej, rozwiązywania konfliktów w relacji z dzieckiem, radzenie sobie z emocjami dziecka oraz własnymi.

Na warsztaty zapraszamy zarówno rodziców, którzy wychowują dziecko wspólnie z partnerem jak i tych, którzy wychowują dziecko samodzielnie.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, czyli będą służyły rozwojowi konkretnych, praktycznych umiejętności wychowawczych, potrzebnych w codziennym kontakcie z dzieckiem.

 

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów                          i obejmują 2 kolejne weekendy,  29-30.10.2011 oraz  19-20.11.2011 roku w godzinach              9.00 – 17.00, (w sumie 4 spotkania)

 

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Agatą Jarzyną lub Panią Martą Koniuszy w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych.

Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem

przyjęcia do grupy.

 

kontakt: Komitet Ochrony Praw Dziecka,

   Ul. Oleandrów 6, III piętro

   00-629 Warszawa

   Tel. (0-22) 626-94-19,

Projekt sfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu
FIO_logo_v1-

Powrót

Skip to content