Zapraszamy

Zapraszamy

ZAPRASZAMY

do udziału w warsztatach umiejętności wychowawczych dla rodziców dzieci  w wieku wczesnoszkolnym.

 

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców, którzy doświadczają trudności wychowawczych i chcą nauczyć się budowania lepszego kontaktu ze swoim dzieckiem. Grupa adresowana jest do rodziców, którzy chcą lepiej poznać samych siebie w roli rodzica – którzy są gotowi przyjrzeć się swoim, czasem nieuświadomionym, postawom i zachowaniom rodzicielskim, którzy chcą określić swój rodzicielski potencjał i obszary wymagające doskonalenia. Na warsztaty zapraszamy rodziców, którzy są zainteresowani rozwojem kompetencji wychowawczych w takich obszarach, jak: dobra, efektywna komunikacja z dzieckiem, rozpoznawanie potrzeb dziecka oraz własnych potrzeb jako rodzica, asertywność rodzicielska, rozwiązywanie konfliktów w relacji z dzieckiem, radzenie sobie z emocjami dziecka oraz własnymi emocjami.

Na warsztaty zapraszamy zarówno rodziców, którzy wychowują dziecko wspólnie ze swoim partnerem lub współmałżonkiem, jak i tych, którzy wychowują dziecko samotnie.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, czyli będą się opierać głównie o ćwiczenia, służące rozwojowi konkretnych, praktycznych umiejętności wychowawczych, potrzebnych w codziennym kontakcie z dzieckiem.

 

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów  i obejmują 2 kolejne weekendy, 4-5.02.2012 r. oraz 18-19.02.2012 r. w godzinach 9.00 – 17.00, (w sumie 4 spotkania)

 

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Agatą Jarzyną lub Martą Koniuszy w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych.

 

Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

 

kontakt: (0-22) 626-94-19, Komitet Ochrony Praw Dziecka, Centrum Interwencyjne, ul. Oleandrów 6, Warszawa.

Udział w grupie jest bezpłatny!

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Projekt sfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu
FIO_logo_v1-

Powrót

Skip to content