ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

DO UDZIAŁU W GRUPIE PSYCHOEDUKACYJNO-WSPARCIOWEJ DLA RODZICÓW BĘDĄCYCH W KONFLIKCIE OKOŁOROZWODOWYM (grupa poranna)

Grupa przeznaczona jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami  kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.

Program zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów przez 12 tygodni, w każdy wtorek miesiąca, w godzinach 10.30 – 13.00 w okresie od 14 września do 30 listopada 2021 roku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 22 6269419 w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

Udział w grupie jest bezpłatny! UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia grupy będą odbywać się w ścisłym rygorze sanitarnym.

Grupa współfinansowana ze środków m.st. Warszawy.

Powrót

Skip to content