ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TRZYDNIOWYM WARSZTACIE DLA RODZICÓW W SYTUACJI ROZSTANIA I ROZWODU

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TRZYDNIOWYM WARSZTACIE DLA RODZICÓW W SYTUACJI ROZSTANIA I ROZWODU

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami  kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.

Program warsztatu obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w warsztacie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Warsztat będzie prowadzony w formule online za pośrednictwem Skype’a przez dwóch trenerów-psychologów w dniach 27 listopada i 28 listopada oraz 29 listopada 2020 roku w godzinach 9.00 – 17.00,

Zainteresowanych prosimy o kontakt  mailowy lub telefoniczny z Panią Karoliną Budzik (e-mail: k.budzik@kopd.pl ,tel. 506 097 038) lub Panią Agatą Jarzyną (a.jarzyna@kopd.pl, tel. 604 090 774) w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem warsztatu. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem udziału w warsztacie.

Udział w warsztacie jest bezpłatny! UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

logo_biale_wspolfinansowanie

Powrót

Skip to content