Zaproszenie

Zaproszenie

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTACIE UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH DLA RODZICÓW

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców, którzy przeżywają trudności, związane z kontaktem ze swoim dzieckiem oraz wychowywaniem go. Grupa warsztatowa adresowana jest do rodziców, którzy chcą nauczyć się budowania lepszego kontaktu ze swoim dzieckiem poprzez zwiększenie swoich umiejętności wychowawczych w takich zakresach jak: rozpoznawanie potrzeb dziecka oraz własnych potrzeb jako rodzica, sposoby rozwiązywania konfliktów w relacji z dzieckiem, asertywność rodzicielska, zasady dobrej komunikacji z dzieckiem, radzenie sobie z emocjami dziecka oraz z własnymi emocjami rodzica. W warsztacie mogą uczestniczyć rodzice, którzy wychowują dziecko wspólnie ze swoim partnerem lub współmałżonkiem w pełnej rodzinie oraz rodzice, którzy samotnie wychowują dziecko, ponieważ stracili swojego partnera lub współmałżonka w wyniku śmierci, rozstania partnerskiego albo rozwodu. Program warsztatów dla rodziców obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne wykonywane w grupie, tak aby udział w warsztacie dał uczestnikom możliwość przełożenia wiedzy i zdobytych umiejętności wychowawczych na sytuacje życiowe, związane z relacją ze swoim dzieckiem.

Zajęcia będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów w trakcie dwóch spotkań weekendowych w następujących terminach:

28 i 29 listopada oraz 5 i 6 grudnia 2009r. w godz. 9.00 – 17.00

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Karoliną Budzik lub Panią Patrycją Kurowską-Kowalczyk w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem zajęć grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest obligatoryjne dla osób chętnych do udziału w warsztacie oraz stanowi warunek konieczny przyjęcia do grupy warsztatowej! UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Kontakt: (0-22) 626-94-19; Komitet Ochrony Praw Dziecka; ul. Hoża 27a lok. 5, Warszawa

 

Projekt sfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu
FIO_logo_v1-

Powrót

Skip to content