Zaproszenie

Zaproszenie

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W GRUPIE PSYCHOEDUKACYJNO – WSPARCIOWEJ DLA RODZICÓW BĘDĄCYCH W KONFLIKCIE OKOŁOROZWODOWYM

Grupa przeznaczona jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacja to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorośli nie radzą sobie z tymi sytuacjami, brakuje im wsparcia i umiejętności radzenia sobie w kryzysie oraz trudno im często skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.

Program zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji i radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwość przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Zajęcia będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów w trakcie dwóch spotkań weekendowych w następujących terminach.

 

4 i 5 lipca 2009r. w godz. 9.00 – 18.00

 

11 i 12 lipca 2009r. w godz. 9.00 – 18.00

 

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Karoliną Budzik lub Panią Patrycją Kurowską-Kowalczyk w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem zajęć grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest obligatoryjne dla osób chętnych do udziału w grupie oraz stanowi warunek konieczny przyjęcia do grupy psychedukacyjno-wsparciowej! UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Kontakt: (0-22) 626-94-19; Komitet Ochrony Praw Dziecka; ul. Hoża 27a lok. 5, Warszawa

Powrót

Skip to content