Gala Liderów Biznesu

Gala Liderów Biznesu

W minioną sobotę, 27 stycznia, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w finale 31. edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu, organizowanego przez renomowany Business Centre Club. To dla nas ogromna przyjemność być częścią tego prestiżowego wydarzenia, które podkreśla wybitne osiągnięcia firm i przedsiębiorców w kategoriach finansowej i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Współpracujemy z BCC od wielu lat, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego wydarzenia, jakim jest Gala Liderów Biznesu.

 Nasza obecność na tym wyjątkowym wydarzeniu była nie tylko okazją do promowania naszych działań na rzecz ochrony dzieci, ale także do przeprowadzenia aukcji charytatywnej z wyjątkowymi dziełami sztuki oraz wydarzenia specjalnego: możliwości spotkania z gwiazdami: Magdaleną Różczką, Magdaleną Górską, Katarzyną Stoparczyk, Michałem Rusinkiem, Grzegorzem Damięckim, Arturem Barcisiem i Arturem Andrusem.

Serdeczne podziękowania dla BCC za zaproszenie, a także dla firmy Slodkie, producenta słodyczy promocyjnych, biżuterii Savicki, Doliny Charlotty Resort & SPA, ilustratorki Kury i oczywiście Katarzyny Baiter, dzięki której uzyskaliśmy dzieła artystów. A przepiękną dekorację kwiatową zapewniły e-kwiaty.

Powrót

Skip to content