I Konferencja z cyklu “Praktyczne aspekty pomocy dziecku i rodzinie w sytuacjach kryzysowych” – Rodzina w trakcie rozwodu i rozstania.

I Konferencja z cyklu “Praktyczne aspekty pomocy dziecku i rodzinie w sytuacjach kryzysowych” – Rodzina w trakcie rozwodu i rozstania.

Slajd1

KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA

i Samorząd Studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej

im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie

 

Zapraszają na

I Konferencję z cyklu “Praktyczne aspekty pomocy dziecku i rodzinie w sytuacjach kryzysowych” – Rodzina w trakcie rozwodu i rozstania.

24 września 2015 r. aula B Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, ul. Szczęśliwicka 40 w Warszawie.

 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na I Konferencję, z cyklu “Praktyczne aspekty pomocy dziecku i rodzinie w sytuacjach kryzysowych” – Rodzina w trakcie rozwodu i rozstania, organizowaną przez Samorząd Studentów Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie i Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Konferencja odbędzie się w dniu 24 września 2015 w godzinach  9.30-15.30 , a jej celem jest prezentacja metod pracy z rodziną w kryzysie rozstania z punktu widzenia specjalistów takich jak: psycholodzy, prawnicy i mediatorzy, którzy na co dzień pomagają rodzinom i dzieciom w sytuacjach związanych z rozpadem rodziny (w załączeniu program konferencji).

Chcemy zaprezentować i promować dobre praktyki, które pomagają zarówno dziecku jak i rodzicom w przejściu tego trudnego okresu jakim jest rozwód, rozstanie bądź separacja.

Konferencja będzie też okazją do wymiany poglądów i doświadczeń profesjonalistów zaangażowanych w pracę z rodzinami, które są w trakcie rozwodu i rozstania.

Prosimy o jak najszybsze wypełnienie formularza zgłoszenia na konferencję i przesłanie go wyłącznie drogą elektroniczną do dnia 18.09.2015 na adres mailowy: k.budzik@kopd.pl z dopiskiem w tytule maila „konferencja”.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

 Konferencja realizowana na ramach projektu „Wzmocnienie aktywności społecznej i obywatelskiej rodzin w kryzysie rozstania” i współfinansowana ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Untitled-1

 Patronatem honorowym konferencję objęli

Slajd2

Pliki do pobrania:

zaproszenie

program konferencji

zgłoszenie

Powrót

Skip to content