Płać jak lubisz i graj o nagrody!

Płać jak lubisz i graj o nagrody!

Startuje Tydzień Płatności Bezgotówkowych! 

Wspieraj podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka, biorąc udział w niezwykłej akcji!

„Płać jak lubisz i graj o nagrody” – to hasło tegorocznego Tygodnia Płatności Bezgotówkowych, który rozpocznie się już 6 listopada 2023 r. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, która wraz z partnerami przygotowała konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! A wszystko to z myślą o naszej organizacji, tak, aby wesprzeć działania na rzecz dzieci, młodzieży i ich rodziców oraz opiekunów. 

Tydzień Płatności Bezgotówkowych, to specjalna akcja organizowana już kolejny rok przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Jej celem jest przybliżenie płatności bezgotówkowych i wskazanie ich korzyści dla konsumentów, przedsiębiorców i gospodarki. A to wszystko poprzez konkursy, quizy, komunikację w punktach sprzedaży i poprzez media cyfrowe.   

Biorąc udział w tej akcji, wspierają Państwo podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Dzięki zebranym środkom, będziemy mogli udzielać jeszcze skuteczniejszego wsparcia psychologicznego, potrzebnego tak bardzo dzieciom i młodzieży. Nasza organizacja już od 1981 roku realizuje misję pomocy dzieciom: udzielając skutecznego i bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego, prowadząc mediacje, grupy psychoedukacyjno-wsparciowe, warsztaty i wykłady z zakresu edukacji emocjonalnej.

Ostatnie wydarzenia, zarówno w skali światowej, jak i Polski, przyniosły nam ogromną i niesłabnącą liczbę próśb o pomoc. O pomoc, którą oczywiście udzielamy bezpłatnie wszystkim potrzebującym. 

“Ale i nam potrzebne są możliwości pozyskiwania dodatkowych środków finansowych, stąd tak szeroko zakrojona współpraca z biznesem. Dlatego tak bardzo cieszę się z tej akcji. Potrzeby są ogromne, widzimy to po ilości telefonów, e-maili i wizyt. Już pandemia COVID-19 dodatkowo pogorszyła stan psychiczny młodych Polaków. Mierzymy się z napływem młodych, samotnych, nieszczęśliwych ludzi, którzy często nie wiedzą, jak poradzić sobie z własnymi emocjami w kryzysowej sytuacji oraz nie wiedzą, gdzie i jak poprosić o pomoc. Możemy i chcemy im pomóc. Nasi specjaliści: znakomici psycholodzy, mediatorzy, prawnik, pedagog, działają z całą mocą. A dzięki takim akcjom jak Płać jak lubisz i graj o nagrody, będziemy działać jeszcze skuteczniej. Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie!”: mówi Magdalena Stachowiak -Alexandrowicz, Członek Zarządu KOPD. 

Do udziału w akcji na swoich SOME zachęcają także Przyjaciele Organizacji: Aktorka Magdalena Górska, pedagog, właścicielka firmy i profilu Pomysłowa Mama Agata Skjold oraz Super Tata, bloger Marcin Perfuński, związani z nami od lat. 

Dzięki akcji Tydzień płatności Bezgotówkowych każdy przy okazji zakupów online będzie mógł przeznaczyć drobną kwotę, która zostanie przeznaczona na rzecz podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka. 

Serdecznie zapraszamy również do udziału w konkursach towarzyszących akcji. Wszystkie szczegóły poniżej. 

W konkursie „Płać jak lubisz i graj o nagrody” mogą wziąć udział konsumenci, którzy lubią płacić cyfrowo i podzielą się swoimi wrażeniami z niecodziennej, wyjątkowej płatności. Można opisać swoje doświadczenia, podesłać zdjęcie lub film video – nagradzana będzie pozytywna kreatywność zgłoszeń. Do wygrania są vouchery na wycieczkę z biura podróży Itaka o wartości 3500 zł każdy, vouchery do sklepów iSpot, RTVEuroAGD, SMYK o wartości 1000 zł każdy oraz vouchery do sklepów sportowych Ski Team o wartości 500 zł każdy. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto wypełni zgłoszenie konkursowe, jest kod na miesięczną bezpłatną subskrypcję Emipk Go Mini. 

Z kolei konkurs „Rozwijaj z nami swój biznes” skierowany jest do przedsiębiorców, którzy korzystają z terminala płatniczego. Do wygrania są bardzo atrakcyjne pakiety usług marketingowych do wysokości nawet 15 tys. zł! Zwycięzca będzie mógł wybrać pakiet, skrojony na miarę aktualnych potrzeb rozwojowych w swojej firmie. Każdy przedsiębiorca, który wypełni zgłoszenie konkursowe otrzyma również bezpłatnie eBook pt. „Skuteczny biznes w czasach kryzysu”. Szczegóły obu konkursów oraz regulaminy dostępne są na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

Konkursom towarzyszy quiz edukacyjny, który można rozwiązać, aby sprawdzić swoją wiedzę w obszarze płatności bezgotówkowych – rozwiąż quiz na stronie ww.polskabezgotowkowa.pl

Partnerami Tygodnia Płatności Bezgotówkowych jest Mastercard oraz Visa. Do tegorocznej akcji przyłączyli się także: Empik, Ski Team, DigitalPoland, Carrefour oraz Donateo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów.

Powrót

Skip to content