Puls-Art wspiera Komitet Ochrony Praw Dziecka

Puls-Art wspiera Komitet Ochrony Praw Dziecka

Powstali, by uczyć, edukować i podnosić świadomość ekologiczną społeczeństwa, a chronią nie tylko naturę, ale też relacje społeczne, wspierając aktywnie podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka.  – Firma Puls-Art kolejny raz angażuje się w działania na rzecz KOPD – i kolejny raz robi to na przysłowiowe 100 procent, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Nie dość, że pięknie wypełniają motto: „Artystycznie z natury” i robią świetne zabawki dla dzieci, to z równie dużym entuzjazmem angażują się w pomoc tym, którzy sami nie mogą się ochronić, dzieciom – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager PR i Promocji Komitetu Ochrony Praw Dziecka, komentując decyzję Puls-Artu o stałym projekcie wspierania działań KOPD.

Wykonane z największą starannością zabawki edukacyjne, pomoce dydaktyczne i książeczki – co podkreśla Kapituła Konkursu Świat Przyjazny Dziecku – warto promować i po nie sięgać. Każdy, kto zdecyduje się na zakup określonych produktów pomaga dodatkowo naszej organizacji – firma Puls-Art zdecydowała o przekazaniu z wybranej puli produktów konkretnej kwoty na rzecz KOPD.  To już kolejna odsłona kampanii „Piękna edukacja”.

W akcji biorą udział następujące produkty:

maski zwierząt leśnych: http://www.puls-art.pl/produkt/maski-zwierzat-lesnych-ksiazeczka-wycinanka/

zestaw Jaki to motyl?: https://www.puls-art.pl/zgadnij-jaki-to-motyl/

Ekologiczne Koło Fortunyhttps://www.puls-art.pl/ekologiczne-kolo-fortuny/

Leśne Koło Fortuny: https://www.puls-art.pl/lesne-kolo-fortuny/

Wszystkie pozwalają poszerzyć wiedzę i gwarantują wyśmienitą zabawę. Bawią, rozwijają i mogą być dobrą rozrywką dla całej rodziny. Polecamy serdecznie!

Maski zwierząt leśnych Zgadnij jaki to motyl Ekologiczne-Kolo-Fortuny-01 Ekologiczne-Kolo-Fortuny-02 Leśne Koło Fortuny

Powrót

Skip to content