Uroczysta Gala

Uroczysta Gala

Gala kończąca VI edycję konkursu “Świat przyjazny dziecku” odbędzie się dnia 12 marca 2008r w Centrum Prasowym Foksal – w Domu Dziennikarza w Warszawie.

W trakcie uroczystości zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki Konkursu. Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy z rąk organizatorów. Gala będzie również doskonałą okazją, aby podsumować tegoroczną edycję i podziękować patronom medialnym i partnerom Konkursu za  współprace. Niezastąpiony wkład w organizacje imprezy mają Sponsorzy Gali.

 

Podczas Gali przeprowadzona zostanie również aukcja charytatywna przedmiotów i eventów, podarowanych przez szanowanych i lubianych aktorów, wokalistów, dziennikarzy oraz sportowców. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność Centrum Interwencyjnego KOPD w Warszawie.

 

Uroczystość poprowadzi Paulina Smaszcz – Kurzajewska – prezenterka TVN Style. Mamy nadzieje, że Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, która objęła patronat honorowy nad Konkursem, jak co roku będzie mogła towarzyszyć nam w tym ważnym wydarzeniu. Szczególnym momentem spotkania będzie recital Ewelina Flinta, która ma na swoim koncie dwa albumy („Przeznaczenie” i „Nie znasz mnie”) i liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. „Róża” tygodnika Gala za debiut roku 2003 oraz „Super 1-ka” za wokalistkę roku w 2004 i 2005r.) 

Powrót

Skip to content