W sklepach SMYK rusza 12. Wielka Zbiórka Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

W sklepach SMYK rusza 12. Wielka Zbiórka Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

25 listopada br. w sieci SMYK zostanie zainaugurowana 12. edycja Wielkiej Zbiórki Komitetu Ochrony Praw Dziecka na rzecz dzieci doświadczonych przez los. W ponad 190 sklepach SMYK można wrzucać datki do puszek oznaczonych logo KOPD.

FB_zbiórka

Zebrane podczas akcji środki zostaną przeznaczone na zapewnienie kompleksowego wsparcia dzieciom i ich rodzinom, szukających w KOPD pomocy psychologa, terapeuty, mediatora, pedagoga, czy prawnika.

Cieszymy się, że kolejny raz jest z nami niezawodna ekipa wolontariuszy – pracowników sklepów SMYK w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że dzięki pomocy klientów SMYKA będziemy mogli jeszcze efektywniej wspierać dzieci – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager ds PR i Promocji w  KOPD.

– Organizacja Wielkiej Zbiórki w sklepach sieci SMYK to nasza wieloletnia, przedświąteczna tradycja i z ogromną przyjemnością po raz kolejny wspieramy KOPD w tej szlachetnej inicjatywie. Wierzymy, że zebrane środki pozwolą pomóc dzieciom pokrzywdzonym przez los. Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji w naszych sklepach! – mówi Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager sieci SMYK.

 Komitet – oprócz porad i konsultacji ze specjalistami – ma w swojej ofercie także organizowane cyklicznie warsztaty dla dzieci zmagających z trudnościami emocjonalnymi oraz grupy psychoedukacyjno-wsparciowe dla rodziców w sytuacji okołorozwodowej.

Organizator zbiórki: Komitet Ochrony Praw Dziecka

Miejsce zbiórki: sklepy sieci Smyk

Czas trwania zbiórki:  25  listopada 2019 – 6 marca 2020

Szczególnym wydarzeniem wspierającym Zbiórkę będzie możliwość spotkania z Arturem Barcisiem, który jest Ambasadorem akcji od lat. Tego dnia nasz wyjątkowy gość będzie czytał dzieciom bajki.  Spotkanie odbędzie się w sklepie SMYK w Warszawie, przy ul. Kruczej 50 w godzinach 17.00- 18.00.

 Komitet Ochrony Praw Dziecka od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. KOPD świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny. Więcej informacji: www.kopd.pl

 SMYK to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy SMYK. Obecnie sieć sklepów SMYK obejmuje ponad 170 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy SMYK działają również na Ukrainie i w Rumunii.
Dodatkowe informacje o sieci SMYK:  www.smykgroup.com

Kontakt dla mediów:
Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz
Manager ds. PR i Promocji KOPD
tel. 505 045 679
e-mail:
m.stachowiak@kopd.pl

Powrót

Skip to content