WSPÓLNIE CZYTAMY DZIECI WSPIERAMY – 11.06.2017 w Hulakula

WSPÓLNIE CZYTAMY DZIECI WSPIERAMY – 11.06.2017 w Hulakula

Rodzinny Piknik w Hulakula „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy”

1920x1080-piknik-rodzinny

 Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta razem z Komitetem Ochrony Praw Dziecka oraz wydawnictwem Adamada zapraszają na Rodzinny Piknik „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy”, który odbędzie się w niedzielę 11 czerwca w Hulakula. Będzie to kolejna odsłona kampanii Komitetu połączona z prezentacją atrakcji dla całej rodziny, zaplanowanych w Hulakula na zbliżające się lato.

„Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy” jest akcją promująca czytelnictwo wśród najmłodszych i dla najmłodszych, ale także zwracającą uwagę na wartość i jakość czasu, który spędzamy wspólnie z dzieckiem. „Wspólny zabawa – niezapomniane wakacje” – to także hasło zbliżającego się lata w Hulakula, dlatego z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się we współpracę z Komitetem Ochrony Praw Dziecka  – podkreśla prezes Rozrywkowego Centrum Miasta Bogumił George.

Wśród atrakcji niedzielnego pikniku przewidziano m.in. wspólne czytanie książek z aktorkami Marią Seweryn i Anną Gzyrą, warsztaty z Marią Seweryn pt. „Jak ciekawie czytać dzieciom książki?”, spotkanie z psychologiem Aleksandrą Piotrowską i Mirosławą Kątną pt. „Czytanie wstępem do rozmowy na trudne tematy”, a także warsztaty kulinarne dla najmłodszych z finalistą programu MasterChef JuniorKubą Tomaszczykiem. Nie zabraknie także twórczych animacji, zabaw ruchowych, zajęć plastycznych i konkursów z nagrodami dla najmłodszych.

Wydarzenie poprowadzi dziennikarz i radiowiec Roman Czejarek.

Wstęp i udział we wszystkich atrakcjach w trakcie pikniku jest bezpłatny. Ponadto na gości czekać będzie specjalna promocja na kręgle i zadaszony plac zabaw – 50%.

 HULAKULA ROZRYWKOWE CENTRUM MIASTA
Jagiellońska 82 B, Warszawa

11 czerwca (niedziela), początek godz. 11.00

 

Rodzinny Piknik „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy” w Hulakula jest trzecim spotkaniem organizowanym w ramach tej kampanii przez Komitet Ochrony Praw Dziecka i Wydawnictwo Adamada. Pierwsze odbyło się 19 marca w Gdańsku, kolejne – 14 maja w Warszawie. Oba wydarzenia spotkały się z wieloma pozytywnymi komentarzami ze strony uczestników. Pozytywne opinie zachęciły organizatorów do kontynuowania spotkań. W planach jest już kolejne wspólne czytanie, które odbędzie się 22 lipca także w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają na fanpage akcji „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy” (https://www.facebook.com/wspolnieczytamydzieciwspieramy).
Znajdują się tam wszystkie bieżące informacje o kampanii, jak również relacje z ostatnich eventów.

Organizatorem kampanii jest Komitet Ochrony Praw Dziecka wraz z wydawnictwem Adamada

Partner kampanii: HULAKULA – Rozrywkowe Centrum Miasta

Patroni medialni akcji: Radio dla Ciebie oraz magazyny „Świat Zabawek” i „Rynek Zabawek”, a także portale: czasdzieci.pl, miastodzieci.pl, qlturka.pl, dzieckowwarszawie.pl, cogito.com.pl, mjakmama.pl, victor-junior.pl, kumpel.com.pl.

Powrót

Skip to content