Zapraszamy do udziału w grupie psychoedukacyjno-wsparciowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym

Zapraszamy do udziału w grupie psychoedukacyjno-wsparciowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym

Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacja to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach. Z pomocą przychodzi grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rodziców w konflikcie okołorozwodowym.

Dla kogo jest grupa?

Dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem.

Jaki program?

Spora dawka wiedzy i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Kiedy?

Spotkania grupy będą prowadzone stacjonarnie przez dwóch trenerów-psychologów przez 12 tygodni, w każdy wtorek, w godzinach 17.00 – 19.30 w okresie od 26 września do 12 grudnia 2023 roku.

Jak zgłosić się do udziału w grupie?

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy z Panią Karoliną Budzik, e-mail: k.budzik@kopd.pl lub Panią Agatą Jarzyną, e-mail: a.jarzyna@kopd.pl w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

Udział w grupie jest bezpłatny! UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Powrót

Skip to content