ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTACIE UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH DLA RODZICÓW NASTOLATKÓW

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTACIE UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH DLA RODZICÓW NASTOLATKÓW

Celem warsztatu jest kształtowanie prawidłowych postaw rodzicielskich u rodziców doświadczających problemów wychowawczych w kontakcie z nastolatkiem ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji bez przemocy.

W ramach warsztatu rodzice będą mogli dowiedzieć się w jaki sposób rozmawiać z dziećmi w okresie dojrzewania, jak mądrze stawiać granice, co robić, gdy dziecko jest sfrustrowane, gdy krzyczy, gdy jest smutne oraz jak je wspierać w trudnych dla niego sytuacjach i pomóc sobie w wyrażaniu swoich emocji przy dziecku.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, czyli będą służyły rozwojowi konkretnych, praktycznych umiejętności wychowawczych, potrzebnych w codziennym kontakcie z dzieckiem.

Warsztaty będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów  i obejmują 2 spotkania w dn. 30.10 i 31.10.2021r. w godz. 9.00-17.00

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem warsztatu, z Panią Joanną Fabicką lub Patrycją Kurowską-Kowalczyk. 

Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem udziału w warsztacie.

Kontakt: tel. (0-22) 626-94-19, Komitet Ochrony Praw Dziecka, ul. Oleandrów 6 (III piętro), Warszawa. Warsztat odbędzie się stacjonarnie, w rygorze sanitarnym.

Udział w warsztacie jest bezpłatny! UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Powrót

Skip to content