Zaproszenie

Zaproszenie

Zapraszamy do udziału w warsztatach umiejętności wychowawczych dla rodziców młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym.

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców, którzy chcą podnieść swoje kompetencje wychowawcze i nauczyć się budowania lepszego kontaktu ze swoim nastoletnim dzieckiem. Grupa adresowana jest do rodziców, którzy chcą lepiej poznać samych siebie w roli rodzica oraz odkryć swoje rodzicielskie zasoby. Na warsztatach rodzice będą się uczyć: dobrej i  efektywnej komunikacji z dzieckiem, rozpoznawania potrzeb dziecka oraz własnych, asertywności rodzicielskiej, rozwiązywania konfliktów w relacji z dzieckiem, radzenie sobie z emocjami dziecka oraz własnymi.

Na warsztaty zapraszamy zarówno rodziców, którzy wychowują dziecko wspólnie z partnerem jak i tych, którzy wychowują dziecko samodzielnie.
Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, czyli będą służyły rozwojowi konkretnych, praktycznych umiejętności wychowawczych, potrzebnych w codziennym kontakcie z dzieckiem.

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów i obejmują 2 kolejne weekendy,  27-28.11. oraz  11-12.12.2010 roku w godzinach 9.00 – 17.00, (w sumie 4 spotkania)

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Karoliną Budzik w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych.
Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

kontakt: (22) 626-94-19,
Komitet Ochrony Praw Dziecka,
Centrum Interwencyjne, ul. Hoża 27a lok. 5, Warszawa
.
Udział w grupie jest bezpłatny!
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!
Projekt sfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu FIO

FIO_logo_v1-

Powrót

Skip to content